Wpis z mikrobloga

Z racji ze dzisiaj stając się obywatelem USA spełniłem swoje marzenie o byciu współwłaścicielem floty super lotniskowców, robię moje pierwsze #rozdajo
W niedziele wieczorem z plusujacych ten wpis, wylosuje poprzez mirkorandom jedna osobę. Do wygrania amerykańska whiskey do $100, do wyboru ze sklepu

https://www.alkoholeswiata24.pl/whisky-burbon

Dla Mirków niepełnoletnich #xbox GamePass na 12 miesięcy. Dla tych co maja mniej niż 18 lat i używają PlayStation to nie wiem, coś wymyślimy. Może jakaś gra czy coś takiego. Ważne jest żeby miało to coś wspólnego z USA.

#emigracja #usa #chwalesie #jaramsie
Pobierz kielbasazdzika - Z racji ze dzisiaj stając się obywatelem USA spełniłem swoje marzeni...
źródło: comment_1635548023VzWqiRG6xqL4ZsgtabX1yA.jpg
  • 82
@m0rgi: Po przejrzeniu Twoich komentarzy, miałem Cię zignorować bo widząc ze nie masz życia nie chciało mi się marnować mojego żeby Ci coś odpisać, ale stwierdziłem, ze właściwie czemu mam dać Ci satysfakcję.

Wklejając jakieś zdjęcie faktycznie udowodniłeś ze w Texasie nie ma zielonej roślinności. Ze dochód z rolnictwa prawie dwa razy większy od Polski i porównywalny z Niemcami wynika z tego ze jest tutaj tylko piach i kamienie. Ze Texas
Pobierz kielbasazdzika - @m0rgi: Po przejrzeniu Twoich komentarzy, miałem Cię zignorować bo w...
źródło: comment_1635783903xJxjz23iOWu5BOmP4rWyjd.jpg
@kielbasazdzika: Cóż, każdy kraj ma wady i zalety.
Gdyby w USA były takie zabezpieczenia socjalne jak w Europie, to wątpię byś chciał wracać do Polski.
Jakoś nie zazdroszczę bycia obywatelem USA. Koncepcja American Dream to zawsze była tylko propaganda. Są lepsze kraje do życia niż USA, ale to już tak naprawdę kwestia osobistych preferencji.