Wpis z mikrobloga

Z racji ze dzisiaj stając się obywatelem USA spełniłem swoje marzenie o byciu współwłaścicielem floty super lotniskowców, robię moje pierwsze #rozdajo
W niedziele wieczorem z plusujacych ten wpis, wylosuje poprzez mirkorandom jedna osobę. Do wygrania amerykańska whiskey do $100, do wyboru ze sklepu

https://www.alkoholeswiata24.pl/whisky-burbon

Dla Mirków niepełnoletnich #xbox GamePass na 12 miesięcy. Dla tych co maja mniej niż 18 lat i używają PlayStation to nie wiem, coś wymyślimy. Może jakaś gra czy coś takiego. Ważne jest żeby miało to coś wspólnego z USA.

#emigracja #usa #chwalesie #jaramsie
kielbasazdzika - Z racji ze dzisiaj stając się obywatelem USA spełniłem swoje marzeni...

źródło: comment_1635548023VzWqiRG6xqL4ZsgtabX1yA.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@sliwowica: Dzięki! Byłem w lato na miesiąc, odwiedzić rodzine, przyjaciół i pokazać dzieciakom trochę Polski. Zrobiłem w 4 tyg prawie 3 tys kilometrów. Fajnie było, ale jak wróciłem do Texasu to jednak czułem się jak w domu.
  • Odpowiedz
@sliwowica: Dzięki! Byłem w lato na miesiąc, odwiedzić rodzine, przyjaciół i pokazać dzieciakom trochę Polski. Zrobiłem w 4 tyg prawie 3 tys kilometrów. Fajnie było, ale jak wróciłem do Texasu to jednak czułem się jak w domu.


@kielbasazdzika: serio? Sam byłem w stanach, w Minnesocie przez 3 miechy, do Teksasu bym sie nie wybrał, za gorąco, ale jak ja wrocilem do Polski to mialem uczucie :"ahhh dom"
Stany wspominam bardzo
  • Odpowiedz
@sajmen: wydaje mi się ze za bardzo to przezywasz. Byłeś w Minnesota przez 3 miesiące i przeżyłeś mimo ze regulacje odnośnie broni są takie jak w Texasie były 2-3 lata temu… tak samo mówienie ze wszyscy są uzbrojeni po zęby jest przekarykaturyzowane jak popularna tu opinia ze prywatna służba zdrowia to bankructwo jak złamiesz rękę. To bzdury, które są powielane bez znajomosci realiów.

Temperatury, zgadzam się. Dla kogoś kto nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kielbasazdzika: zazdroszczę, myślę że ze swoim podejściem do życia i jakimś generalnym ogarnianiem tego, co się wokół dzieje, w stanach bym sobie poradził. Niestety, żona nie chce nawet słyszeć o wyjeździe. Więc trzeba siedzieć w Polsce i generować sobie regularnie popsuty humor, patrząc na to, w jakim tempie bogacą się ludzie których znam, a którzy wyjechali na zachód (niekoniecznie do USA) i tam pracują.
Jeszcze w Tx pogoda bez porównania z
  • Odpowiedz