Wpis z mikrobloga

@rezystor: Pewnie o tym, że świadome przeżywanie i kontrolowanie wielu czynności, na które nie zwracamy uwagi na co dzień znacząco wydłuża postrzeganie posiadanego czasu - często przez bardziej świadome decyzje.

Coś jak protip, że kiedy nie masz czasu na nic to dorzuć jeszcze jedną czynność - wzmaga potrzeby organizacyjne, dzięki czemu zwykle się okazuje, że czasu wolnego było sporo, ale był marnotrawiony.
@Tuptol: Bardzo wydłuża postrzeganie życia dokonywanie zmian, u mnie działają podróże. Pół roku w tym kraju, pół roku w innym i nagle masz wrażenie, że w ostatnich 12 miesiącach zmieściło się kilka lat. Za to jak osiądę na dłużej w jednym miejscu i wpadnę w rutynę to lata mijają jak tygodnie. Generalnie trzeba ciągle doświadczać czegoś nowego i nie dać się wcisnąć w robienie w kółko tego samego, ta sama praca,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rezystor: Pewnie o tym, że świadome przeżywanie i kontrolowanie wielu czynności, na które nie zwracamy uwagi na co dzień znacząco wydłuża postrzeganie posiadanego czasu - często przez bardziej świadome decyzje.

@Aiden7: puf, włączam ci manualne oddychanie i mruganie. jak tam twoje poczucie upływu czasu?
@Daleth2202: Nie mam problemu z tym, ale wiem o czym mówisz i pozdrawiam wszystkich, którzy musza pamiętać teraz by wziąć oddech. Dam wam jeszcze jedną śmieszną informację: Nie da się jednocześnie oddychać dwoma dziurkami w nosie. Musicie wybrać jedną.