Wpis z mikrobloga

@jaca_66: Trudno mi faktycznie powiedzieć na ile zarobki takich ludzi są zbliżone do developerow, ale za to jestem przekonany, że ich obawa o to, czy jutro będzie nadal miał tą pracę, a jeśli nie, to czy szybko znajdzie podobną za podobne pieniądze, jest zupełnie nieporównywalna z deweloperem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zmienianie kolorków na froncie to nie jest czarna magia


@Hylfnur: rozumiem że to tak proste, że piszesz to jako senior web dev ze stawką 30k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
moga dynamicznie zmienic font na comic sansa zeby klientowi sie bardziej podobalo w zestawieniu ile naklikane w konkuter


@ja_kasztan: hahhaha, aż śmiechłem gdy przeczytałem słowo dynamicznie na cosmic sansa :D
  • Odpowiedz
@jaca_66: Moja SM dziś wróciła z 3 dniowego szkolenia i od rana paliła się do przekazywania nowinek. Już nie mogę się doczekać żółtych karteczek w miro na retro!
  • Odpowiedz
nie oskarki sram mastery to by sie banda cweli od "kodu" nie dogadala z niczym i nie bylo by nic dogadane.


@ja_kasztan: szkoda że faktycznie ogarniętych sm którzy usprawniają cokolwiek, a nie tylko wskazują kto ma powiedzieć status na Daily jest mniej niż takich co sobie zdali egzamin i jak jest jakiś problem który wykracza poza przykłady z ich szkolenia to się w głowie zwarcie robi
  • Odpowiedz