Wpis z mikrobloga

@pepe_chad: kupiłem taki segment 140m, nie na kredyt - bo mi się akurat podoba mieszkanie miedzy ludźmi, ale w godnych warunkach metrażowych (i mam kawałek ogródka żeby grilla rozpalić).... ale potem jak chcę wyjść to 20 metrów od osiedla mam las ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS - wiem, że ciężko zrozumieć że są ludzie którzy to kupują z wyboru miast w bloku w środku miasta ¯\_(ツ)_/¯
kupiłem taki segment 140m, nie na kredyt - bo mi się akurat podoba mieszkanie miedzy ludźmi, ale w godnych warunkach metrażowych (i mam kawałek ogródka żeby grilla rozpalić).... ale potem jak chcę wyjść to 20 metrów od osiedla mam las ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS - wiem, że ciężko zrozumieć że są ludzie którzy to kupują z wyboru miast w bloku w środku miasta ¯_(ツ)_/¯


@Niebieski40: Jak
@HetmanPolnyKoronny: po części się z Tobą zgadzam (problemy związane z komunikacją), niemniej jednak (na szczęście) mamy jeszcze gospodarkę wolnorynkową (chociaż nie wiadomo jak długo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) i ludzie przedsięborczy szybko zapełniają niedobory - i tak, w okolicy bardzo szybko powstają sklepy, usługi, przedszkole i żłobek itp. Gmina widzi potrzeby więc, uruchamia nowe oddziały w lokalnej szkole i buduje halę sportową + nowe przystanki komunikacji
Kurcze, myslalem, ze to są bliżniaki pół na pół, a ten jeden klocek to są 4 mieszkania po 50-70 mkw. Masakra. Czyli masz wszystkie wady zarówno domu, jak i mieszkania.


@maly_ludek_lego: No i nie zapominajmy że to Zadupie koło Warszawy. Dojazd zimą będzie ciekawy jak spadnie trochę śniegu.