Wpis z mikrobloga

@Warzywo: zrobiłem mały risercz w celu sprawdzenia czy nie bierdolę kocopołów, A048 do niedawna miały normalną homologację drogową, ale obecne roczniki już nie mają. Te ze zdjęcia jak dobrze pamiętam jeszcze były ze starych serii. Za to inne semi Advany mają dalej jak np. A052
@Atreyu: No i dobrze napisali xD Zadałeś pytanie bez żadnego uzupełnienia że chodzi o tor, a tymczasem na zwykłej drodze, taka ogromna powierzchnia opony i tak mało rowków do odprowadzania wody to świetny pomysł aby wylądować na jakiś polskich drogach czy innym "olaboga wypokek siem zabił o latarnie bo deszcz spad" xD
I homologacja tu nic nie zmienia - automatyczne światła też są homologowane, a jak się nie zapalą po zmroku
@poproszekulelajt: NS2R na zimnym są absolutnym gównem XD Jak zimą w ładny dzień byłem auto przewietrzyć dookoła bloku to było to bardzo ciekawe doświadczenie XD Na AS2+ nie jeździłem nigdy więc nie wypowiem się.
@Atreyu: Ale to zupełnie tak jak byś wrzucił swoje zdjęcie w pończochach, z różowymi włosami i skórzanym garniturze, spytał wykopków czy dobra stylówa na miasto, wykopki by Cię zjechały że nic do siebie nie pasuje itd. a Ty nagle byś wyskoczył ze zdjęciem Parady Równości "hurr durr wykopki gówno się znajo, przecież ludzie normalnie tak chodzą, banda ekspertów xDDD"

Dostałeś najlepszą możliwą odpowiedź do szczegółów jakie podałeś w pytaniu, a potem