Wpis z mikrobloga

Ja p------ę mirki, ale inba, co się o------o xD

Otóż poznałem na #tinder taki jeden #rozowypasek i poszliśmy wczoraj na grzane winko, i...


Laska nie miała kija w dupie, zadawała mi pytania, opowiadała fajne historie, gapiła się dużo w oczy i inicjowała lekki dotyk, nawet zapłaciła za siebie i sama wykazała chęć kolejnego spotkania. I ładna była, takie porządne 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poprzednie dwie randki to jedna wielka księżniczka, a druga o swoim byłym ciągle p--------a i o tym, że spróbuje terapii dla par, bo to przecież dobry chłopak był xD

Pewnie i tak się s-------i, ale miło w końcu wyjść na randkę i się zaskoczyć tym, że jest fajny vibe ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zwiazki #rozowepaski #randki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FanRuskichPierogow: jak bym czytał o mojej randce z przed tygodnia, też było super, dodatkowo tuż po spotkaniu się pytała czy dojechałem do domu bezpiecznie i ciągnęła rozmowę przez dwa kolejne dni a potem mnie nagle zghostowała xd
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: ale skończ p-------ć kocopoły 8/10 to widziałeś w internecie w formacie jpg ewentualnie png. Wykopki i ich zawyżona skala względem dziewcząt wystarczy, że nie ma krzywych nóg, jest chuda ma trochę tapety i już się robi z niej dziunie 8/10.
  • Odpowiedz