Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema! Ogólnie mam taki problem wieczorami(atak paniki, wymioty) przed pracą. Boje się że coś się złego stanie,nie poradzę sobie itp. W nocy ze stresu nie mogę spać bo mi niedobrze. Z kilku prac zrezygnowałem bardzo szybko. Nieraz po jednym dniu, nieraz po tygodniu. Mam umówioną wizytę u psychiatry. Ale to musi być coś nie tak ze mną skoro tak się dzieje. Miał ktoś podobną sytuację?
#praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61771e880c44dc000ab15064
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
BiałkowySzambonurek: Definitywnie kwestia nastawienia do pracy. Imho bardziej psycholog niż psychiatra. Z ciekawości - jaka branża?
Skoro nie masz problemów ze znalezieniem nowej to musisz sobie w głowie ułożyć pewien schemat:
1. Skoro mnie przyjęli to oznacza, że uznali moje umiejętności za odpowiednie na dane stanowisko.
2. Jeśli czegoś nie umiem to firma jest od tego aby mnie tego nauczyć.
3. Jeśli mam wątpliwości zawsze mam prawo zapytać.
4. Jeśli się
@AnonimoweMirkoWyznania:
Psychoterapia niekoniecznie bo raczej nie masz zaburzeń zdrowia tylko typowe (patrząc na ogół) problemy z adaptacją do funkcjonowania w pracy. Rozglądnij się za pomocą psychologiczną - to nie jest terapia, nie jest dla osob zaburzonych. Psycholog powinien Ci pomoc w paru spotkaniach ogarnąć tą sytuację.