Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Niebadzlosiem: Faceta bolał łokieć. Poszedł do lekarza, ale lekarz kazał mu tylko przynieść mocz do analizy. Gość się wnerwił i do butelki wlał mocz żony, córki, swój i dodał jeszcze oleju silnikowego. Zaniósł lekarzowi i po dwóch dniach przyszedł po diagnozę. A brzmiała ona następująco:
– Córka jest w ciąży, żona ma kochanka, olej w pańskim samochodzie nadaje się tylko do wymiany a pan niech przestanie walić konia w wannie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DzonySiara: Ja bardzo dużo pije herbaty lub mineralnej średnio 4 litry dziennie czasem więcej.
Grając w Lineage 2 byłem tak przejęty że nie było czasu się odlać więc lałem do baniaków 5 litrowych xd
I jadłem chleb krojony z musztardą. Jak na zmarnowane wakacje przed kompem dobrze się bawiłem :D
@Niebadzlosiem: kiedyś typ w Zielonej Górze jakiś starszy przyniósł swój kał do badania. Bez żadnego skierowania, czy coś. I gość miał opakowanie po butach. I jak się okazało tam nasrał i pokazał paniom przy recepcji. Od razu #!$%@? zaczęło #!$%@?ć. Panie recepcjonistki grzecznie dżentelmenowi wytłumaczyły "Panie to trzeba do probówki, a nie do pudła po butach. I kawałeczek, a nie cały balast". Myślałem, że sam się posram z tej żenady, ale