Wpis z mikrobloga

Właśnie stoję obok Liceum i tak sobie patrze na chłopaków i szczerze mówiąc to jak ja chodziłem do szkoły to faceci bardziej męsko się ubierali niż dziś.Teraz to większość w rurkach I takie pedałki

To tylko różnica 5 lat a co będzie za 10-20 lat ? A będzie dużo dużo gorzej i faceci będą coraz mniej pewni siebie.

Lepiej żeby ludzie mieli same córki, bo po co chłopak ma się męczyć w życiu?

Zauważyłemteż coś ważnego, że dziewczyny z tej samej klasy są bardziej dynamiczne od tych chłopaków to pokazuje na starcie, że od młodych lat faceci są zawstydzani a kobiety chwalone.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #pieklomezczyzn
  • 20
Zauwzylem też coś ważnego, że dziewczyny z tej samej klasy są bardziej dynamiczne od tych chłopaków to pokazuje na starcie, że od młodych lat faceci są zawstydzani a kobiety chwalone.


@Kodzirasek: zauważyłem coś podobnego u mnie na studiach. Dziewczyny socjalizują się w grupach pomiędzy sobą, a chłopaki stoją sami, na uboczu. Jeśli już trafi się pośród nich jakiś osobnik płci męskiej, to niemal zawsze jest to oskarek albo chad.
@DJtomex: Ale wiem, że z gejami też się kolegują.To tez kwestia tego, że Chad lub Oskar ma wysoka samoocenę i nie boi się kobiet a ten brzydki zapewne się boi i siedzi z dala od nich.

Ludzie odbijają nasze wnętrze ogólnie i jeśli facet ma niską samoocenę to kobiety będą to tylko potwierdzać,”.
@zbysiunio: Ale w przeszłości tak nie było. Chłopcy w liceum tworzyli swoje grupy (drużyny sportowe albo ewentualnie "paczki" międzypłciowe). A teraz się wycofują do życia wirtualnego, bo tam jest "bezpiecznie". W skrócie - rywalizacja jest wpisana w męskie DNA i kiedyś to DNA znajdowało ujście w świecie realnym, a przede wszystkim w sporcie. Obecnie chłopcy w wieku licealnym uciekają przed tą rywalizacją w anonimowy internet. Nic dziwnego, że jednocześnie ubierają się
@czitauri: poprostu jesteś ponad prymitywne zwierzęta które żyją tylko dla rywalizacji. Co do rurek to wygląda się w nich kiepsko i są niewygodne. Mam takie przypuszczenia, że może op przechodził obok liceum bardziej progresywnego gdzie większość posiadaczy fiuta to homoseksualiści. Według mnie istnieje taka ewentualność bo jak wiemy świat się zmienia.
@user100: to znaczy kiedyś nosiłem bardzo obcisłe rurki i rzeczywiście są to fajne rzeczy, ale np. na scenę, fajnie oświetlone , na artystach, np. metalcorowych . Teraz noszę bardzo normalne spodnie, ale to nie dlatego że nie lubię rurek, bo nadal są stylowe dla mnie tylko sylwetka mi nie pozwala bo zwyczajnie przytyłem.