Wpis z mikrobloga

Nie no ten brak możliwości spadku to żart jak ja #!$%@? xD wbiłem zdecydowanie za wysoką jak na moje skille ligę i dzisiaj na 10 meczyków 8 przegranych, super zabawa ea xD oby to naprawili prędko
#fut #fifa22 #fifa
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FPmaster: może jestem dziwny ale w czym problem? W takiej docie, csie dużo bym oddał żeby grać vs dużo lepsi gracze. Tak jest najłatwiej się nauczyć grać, nagrać parę gierek, przeanalizować replaye, rozpisać błędy i to co robi przeciwnik.

100x lepiej jest przegrać 10 razy z rzędu vs lepsi gracze i wyciągać z tego wnioski niż jebnac 5x typów z rzędu dużo słabszych od siebie, no what's the point w ogrywaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@klesky: sama fundamentalna chęć bycia coraz lepszym w tym co robimy powinna być wystarczającą zachętą żeby lubić grać vs silniejsi przeciwnicy.

Jak ktoś czerpie przyjemność tylko w wygrywaniu sprintu vs inwalidzi no to cóż ¯\_(ツ)_/¯

No i jak ktoś uważa fut za gówno no to po co w to gra i marnuje czas? Nie ma innych czynności na które warto poświęcić czas i resource, a które nie są w jego mniemaniu
  • Odpowiedz