Wpis z mikrobloga

@om606 pierwsze takie uczucie to gdy zadzwoniła mama kolegi i powiedziałem jej "cześć" bo ona też tak zaczęła. Miałem z 7/8 lat, a byłem wyćwiczony żeby zawsze mówić "dzień dobry". XD
ej przecież Ty masz rację !!!

Powinieneś robić jako psychoterapeuta


@Jebwleb: śmiejesz się z tego, że "odkrył jeden prosty sposób", ale tak naprawdę tylko regularnym codziennym wywaleniem jajec i ubijaniem takich idiotycznych myśli w zarodku można przejść do zdrowego umysłowo życia.

Kiedyś też tak kontemplowałem, potem doszło, że "ojeju jakie to przykre uczucie" to myślałem, żeby nie myśleć, przez co oczywiście te idiotyczne rzeczy wracały jeszcze częściej niż zwykle. I może
@Hrrr_tfu: @Jebwleb: Nie będzie pamiętać? A wy nie pamiętacie jak ten typek w gimnazjum zesrał się przy tablicy? Albo jak inny typek się potknął i było mu widać całą dupę? Albo jak ta śmieszne dziewczyna poprosiła przystojnego typa o wspólne wyjście a ten ją wyśmiał?

Ja doskonale pamiętam i na pewno inni też to pamiętają. Nie oszukujcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hrrr_tfu: #!$%@? tam :D pamiętam każda żenującą wpadkę moich znajomych od czasów podstawówki. Myślę, że większość ludzi pamięta żenujące wpadki znajomych tylko mają na to #!$%@? jajca i nie wspinają tego
robilem tak, po czym uswiadomilem sobie ze nikt tego nie bedzie pamietac oprocz mnie wiec wywalilem jajca na to i spie jak dzidzia


@Hrrr_tfu: mój kolega też tak myślał, póki mu nie przypomniałem takiej krindżowej sytuacji