Wpis z mikrobloga

robilem tak, po czym uswiadomilem sobie ze nikt tego nie bedzie pamietac oprocz mnie wiec wywalilem j---a na to i spie jak dzidzia


@Hrrr_tfu: hmm no nie wiem, jak jeden kolega figo-fago w licbazie śmiał się na religii z zakonnic a potem po wezwaniu księdza płaszczył się przed nim przepraszając przez kilkadziesiąt minut przy całej klasie to każdy dobrze pamięta nawet po kilkunastu latach, ale to była cringówa swoją drogą
  • Odpowiedz
@om606: robilem tak, po czym uswiadomilem sobie ze nikt tego nie bedzie pamietac oprocz mnie wiec wywalilem j---a na to i spie jak dzidzia


@Hrrr_tfu: > @Hrrr_tfu: ej przecież Ty masz rację !!!

Powinieneś robić jako psychoterapeuta


@Jebwleb: dokładnie, zastanówcie się o jakich żenujących sytuacja innych ludzi wy pamiętacie
  • Odpowiedz
też tak macie?

@om606:
Ja spotkałem kiedyś kumpla, któremu dokuczaliśmy w podstawówce. Tzn. myslelismy że to są żarty i on dobrze się bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) rzecz jasna na 100% tak nie było.
No i kiedyś po 15 latach go spotkałem, to było mi tak głupio że szok. Jemu też było głupio, bo moze czuł resztki wstydu z tamtych lat, ale generalnie p--------e.
Nie dokuczajcie
  • Odpowiedz
i kto skonczyl na wykopie. Jokes on you

@Hrrr_tfu:
Mała podpowiedź, mam się finansowo z 5x lepiej niż on :D
A portal ze śmiesznymi obrazkami, to portal ze śmiesznymi obrazkami, a nie real życie.
  • Odpowiedz
moze wyciagnij lekcje z tego

@Hrrr_tfu:
Skąd pomysł, że nie miałem lekcji z tego? XD
W zasadzie to nawet nie jest tak, że ja byłem zwyrolem. Praktycznie zawsze byłem najslinieszy w swoim roczniku i zazwyczaj stopowałem p-----c wzgledem innych. Ten koleś był wyjątkiem, nie była to też p-----c fizyczna, raczej coś chamskie żarty.
Co więcej, mam wrażenie, że gdyby te żarty robił klasyczny zryty beret, bo by tego dziś nie
  • Odpowiedz