Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zapraszam do obserwowania mojego profilu, może Was zainteresuje. Daj plusa w tym komentarzu, a będę Cię wołał. @sejsmita, @BigRedChick, @Fevx, @pogromca-pieczonych-kurczakow, @PanKarolKnuropatwa, @WlasnieInstalujeWindowsa, @eM-Ka, @Freakz, @poji, @wyporkiewicz, @lisilis, @meinigel, @Gaya_Deguchi, @r__k, @serio_serio, @Jedenastak, @Zeugma, @jerekp, @binturong, @DeMix10, @ewaewa, @dami423, @miseria, @Zalbag, @Ordynat_Michorowski, @RozpalaczWrot, @Relewantna, @
@horrorshowpl: o wziąłeś się za mój film numer #1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiam go od pierwszych minut kiedy go włączyłem po raz pierwszy. Jest po prostu zajebisty.

Wyspa i klasa gdzie są przyjaciele, pary ale też dręczeni i oprawcy. Niektórzy od razu chcą się pozabijać, niektórzy odmawaiają tego lub próbują współpracować by przeżyć wiedząc od początku, że przeżyć może tylko 1 osoba. Dużo rozważań i wyborów.
eM-Ka - @horrorshowpl: o wziąłeś się za mój film numer #1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiam go od...

źródło: comment_1634920399v2mdqVE0f6NQMpVEKCVAYL.jpg

Pobierz
@horrorshowpl: no, a jako ciekawostkę dodam jeszcze, że soundtrack wykonany został przez naszą Orkiestrę Filharmonii Narodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

The soundtrack from the Japanese film Battle Royale, released in December 2000. It is composed by Masamichi Amano, and conducted by him and performed by the Warsaw Philharmonic Orchestra and its associated choir.
eM-Ka - @horrorshowpl: no, a jako ciekawostkę dodam jeszcze, że soundtrack wykonany z...