Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mamy 20 rocznicę GTA 3, więc najprawdopodobniej R dropnie trailer trylogii GTA. Macie jakieś oczekiwania, czy raczej spodziewacie się zwykłego texturepacka?

Póki co sam nie wiem co o tym sądzić, hype w internecie jest ogromny, napewno spora część osób będzie zawiedziona, bo niektórzy spodziewają się takich cudów jak przeniesienie gier na silnik GTA V/RDR 2 xD

Ale schodząc na ziemię, myślę, że jest szansa na coś lepszego, niż podbite tekstury i ulepszone sterowanie, bo jeśli to będzie powtórka historii z mobilnymi portami na konsolach, to Rockstar zniszczy sobie reputacje doszczętnie, zwłaszcza po nadchodzącym fiasku z GTA V E&E.
#gry #gta
BlackWidower - Dzisiaj mamy 20 rocznicę GTA 3, więc najprawdopodobniej R dropnie trai...

źródło: comment_1634874843hT1MV9qgZQO0EXpAUkCZl9.jpg

Pobierz
  • 68
@BlackWidower: jak mnie #!$%@? to sępienie kasy, jesteś takim nieświadomym użyszkodniczkiem, mało się orientujesz, kupiłeś gta vc na premiere, po latach masz nową konsolę, widzisz wersja hd remaster - o kupię, a tu jakiś gniot gorszy od oryginału, a za chwilę wychodzi znowu jakiś remaster na pierdylion konsol i sprzętów z wyciętą muzyką

#!$%@? to, nie będę kupował tego po raz kolejny, by gta2 zrobili hd to by się przydało, a
@szczekacz666: jeszcze nie ma pewności czy to będzie dobre, czy nie. Raz już #!$%@? taki ryż w związku z "remasterem" GTA SA, pytanie, czy pozwolą sobie na powtórkę, czy jednak się przyłożą.

Te gierki są jak najbardziej grywalne, sam często do nich wracam, ale my jesteśmy przyzwyczajeni do tamtego sterowania, które teraz jest już uważane za przestarzałe, a na konsolach wręcz niegrywalne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
@BlackWidower: sterowanie ala gta5, wyższa rozdzielczość i lepsze tekstury, ulepszone oświetlenie i efekty cząsteczkowe, ulepszone animacje i modele postaci w cutscenkach. Prawdopodobnie polskie wersje jezykowe i to tyle. ciekawi mnie czy muzyka w vc i sa będzie okrojona jak w poprzednich reedycjach, raczej tak będzie.
Jeśli Rockstar przez takie coś ma zniszczyć sobie reputacje, to w takim razie jak niszczą sobie reputacje firmy typu CDP czy Blizzard. Prawda jest taka, że branża growa obniża cały czas swoje standardy, nawet jeśli ludzie teraz dostaną podbite tekstury tylko, to i tak Rockstar nie będzie miał z tego powodu żadnych problemów. Wyjdzie GTA VI i znowu ludzie ich pokochają. Opinia ludzi to zawsze sinusoida
@FalseKingOski: @BlackWidower: Na czym to będzie pewnie dowiemy się dziś, możliwe że 4chan (słabe źródło, i kno) twierdził, że Unreal wybrano tylko i wyłącznie bo dev ma z nim doświadczenie, oraz dlatego że Epic ma narzędzie które ułatwia konwersje z RenderWare (engine trylogii) do ue4 właśnie.

Nie wiem, jeżeli będzie wyglądać po prostu dobrze, i nie usuną COMIN' DOWN WITH THA BLAST, to spk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackWidower: ja z chęcią zagram w te remastery tylko dlatego że i tak to planowałem. A jak gry będą lepiej działać to tylko plus dla mnie.

Ale scenariusz że podbili tylko tekstury i animacje a stracili ileś piosenek w radiach jest jak najbardziej realny xD