Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mamy 20 rocznicę GTA 3, więc najprawdopodobniej R dropnie trailer trylogii GTA. Macie jakieś oczekiwania, czy raczej spodziewacie się zwykłego texturepacka?

Póki co sam nie wiem co o tym sądzić, hype w internecie jest ogromny, napewno spora część osób będzie zawiedziona, bo niektórzy spodziewają się takich cudów jak przeniesienie gier na silnik GTA V/RDR 2 xD

Ale schodząc na ziemię, myślę, że jest szansa na coś lepszego, niż podbite tekstury i ulepszone sterowanie, bo jeśli to będzie powtórka historii z mobilnymi portami na konsolach, to Rockstar zniszczy sobie reputacje doszczętnie, zwłaszcza po nadchodzącym fiasku z GTA V E&E.
#gry #gta
Pobierz BlackWidower - Dzisiaj mamy 20 rocznicę GTA 3, więc najprawdopodobniej R dropnie trai...
źródło: comment_1634874843hT1MV9qgZQO0EXpAUkCZl9.jpg
  • 68
@BlackWidower: jebe ich w dupe szmaciarzy, w kolo te same kotlety, juz nawet rockstar sie w to bawi. Zrobia 6 to kupie, o ile bedzie dobre, bo znajac zycie to moze byc chlam

A tutaj wjada teksturki, poprawki i moze zmienione sterowanie
@BlackWidower:

Póki co sam nie wiem co o tym sądzić, hype w internecie jest ogromny, napewno spora część osób będzie zawiedziona, bo niektórzy spodziewają się takich cudów jak przeniesienie gier na silnik GTA V/RDR 2 xD

Nie spodziewają się żadnych cudów tylko uczciwie zrobionego remastera, który będzie technicznie nadążał za współczesnymi grami. Przeniesienie starej gry na nowy silnik niczego nie zmieniając to żaden remaster, tylko gówniana konwersja zrobiona zerowym kosztem.
Macie jakieś oczekiwania, czy raczej spodziewacie się zwykłego texturepacka?


@BlackWidower: na pewno zmienią sterowanie, bo jednak w GTA3 i VC było drewniane - na pewno na konsolach będzie się dało to odczuć, pewnie zrobią rozwiązania takie same lub podobne jak w GTA5
Ja aktualnie grywam na Xbox one s i szczerze zagrałbym w vc czy sa bo to gry mojego dzieciństwa ale jak słyszę że to ma 300 kosztować to dzięki postoje poczekam rok kupię używane na olx za 100 albo w Brazylii cyfrowe za 50 jak się promocja trafi i nie z względu na pazerność lub brak siana bo ostatnio farcry 6 kupiłem i jestem zadowolony z każdej wydanej złotówki ale 300 płacić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackWidower: spodziewam się niewiele wyższego poziomu grafiki niż w tych modach które #!$%@? pozdejmowali i zepsucia niektórych mechanik w celu znacznego ułatwienia gry dla ludzi wychowanych na gta 5 + #!$%@? niektórych kultowych kawałków z radia
vice city nawet oryginalnie jest dalej grywalne


@szczekacz666: XDD zrozumcie że nie każdy lubi i chce grać w drewna sprzed 20 lat, to nie takie trudne i nikt was #!$%@? nie zmusza do kupowania tego remastera lol
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W ogóle jest jakaś zapowiedź daty premiery?
Bo Rock Star planuje w 2023 wydać prawie 100mln $ na promocję "czegoś". Są spekulacje że to będzie GTA VI a ja cały czas sądzę, że może to chodzić po prostu o remaster trylogii.
Mam nadzieję, że tak nie jest ale jestem przygotowany na najgorsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BlackWidower: @szczekacz666: