Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #f1! Zostałem bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy jest to powód do dumy, ale potwierdza to, że moje posty czy relacje nt. wyjazdów F1 są czytane i akceptowane przez społeczność elitarnego portalu wykop pe el. W związku z tym organizuję #rozdajo. Aby wziąć udział, zaplusuj ten wpis.

Do wygrania voucher 25€ do wykorzystania przy zakupie biletów na Spa Grand Prix 2022.
Jeżeli z jakichś powodów zwycięzca się nie wybiera na wyścig, jest możliwość zamiany wygranej na gadżet związany z F1 (np. koszulka twojego ulubionego zespołu).

Losowanie w piątek o 20:00. Standardowo zielonki out.

Dodatkowo, chciałbym poinformować, że przygotowuje już wyjazdy na następny rok. W następnych tygodniach dam wam znać, co i jak, za ile i czemu tak drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pobierz
źródło: comment_1634800476SQHvsxovXQy9R2t4XnLloT.jpg
  • 22
@Sieniu: Red Bulla mówisz? Nie ma problemu!
@rudziol: Aktualnie w planach jedynie Azerbejdżan poza Europą (jeżeli możemy zaliczyć go do Azji). Myślałem jeszcze o USA (Miami), ale tam problem jest aby wjechać. Siostra mnie namawia dodatkowo na Meksyk, ale to jeszcze zobaczymy. Na razie mam zaplanowane: Austria (Red Bull Ring), Węgry (Hungaroring), Belgia (Spa), Holandia (Zandvoort), Włochy (Monza). Pod znakiem zapytania Barcelona i Baku.
@mzuczek jako osoba która była na spa i pewnie sporo widziała różnych trybun, przy braku ograniczeń finansowych, które trybuny byś wymienił jako najciekawsze do oglądania wyścigu?
@mzuczek: masz może ogarnięty nocleg na GP Austrii? Mam bilety kupione tylko waham się nad spaniem, namioty, domek u szlachetnego Niemca (heheszki) czy może zaszaleć i wynająć kampera
  • 1
Na razie mam zaplanowane: Austria (Red Bull Ring), Węgry (Hungaroring), Belgia (Spa), Holandia (Zandvoort), Włochy (Monza). Pod znakiem zapytania Barcelona i Baku.


@mzuczek, nie, absolutnie nie! Weź, daj spokoj! ;) 2/2 na których byłeś to padało i było raczej zimno - nie psuj innym ludziom wyjazdu ;P
Miałem w planach na przyszły rok ponownie wrócić na Monze albo Hungaro, ale widzę ze chyba muszę przełożyć na Imole albo coś innego ciepłego