Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1248
#pis #bekazpisu
Przypominam, że bycie PiSowcem w 2015 roku dowodziło słabego poziomu intelektu i sekciarskiego charakteru, ale bycie PiSowcem w 2021 roku, dowodzi kompletnego upośledzenia i rozumu na poziomie podgnitego kartofelka...
  • 48
  • Odpowiedz
Dlatego nie uda Ci się merytorycznie dyskutować z osobą operującą na uczuciach, zamiast na faktach


@moll: dyskusja nie zaczęła się od faktów, a od subiektywnych, nacechowanych emocjonalnie epitetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
, ale bycie PiSowcem w 2021 roku, dowodzi kompletnego upośledzenia i rozumu na poziomie podgnitego kartofelka...


@pomarancza3000: to ja przypominam że w poprzednich wyborach aż 11 mln polaków na nic nie zagłosowało, w zasadzie oddając tym głos na PIS
Bo założyć trzeba że program partii im nie przeszkadzał na tyle, aby ruszyć swoje cztery litery do urn.

Co daje nam 2/3 (łącznie 20 000 000) polaków popierających aktualnie realizowaną politykę
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: ja jestem pisowcem i jestem dumny z siebie, szczególnie jak czytam takie wpisy, wtedy wiem i widzę to, że mój głos i wkład w kampanie wyborczą nie został zmarnowany. Dziękuję.
Z farcikiem, elo
  • Odpowiedz
-marnotrawi pieniądze podatników na respiratory, maseczki bez atestu i ich późniejszą utylizację, przemysł górniczy który jest nieopłacalny i szkodliwy dla środowiska, 500+ które wcale nie poprawia sytuacji demograficznej w kraju, nielegalne wybory, które się nie odbywają, telewizję publiczną która służy jako tuba propagandowa i nie niesie żadnej wartości kulturalnej, nowe sztuczne urzędy i komisje

- niszczy praworządność w Polsce, szczując legalnie wykonujących zawód sędziów izbą dyscyplinarną, która jest niezgodna z Konstytucją RP

- kompromituje Polskę na arenie międzynarodowej - głównie USA i UE

- jest przeciwna wolności słowa - cenzura Internetu, lex TVN

- nie szanuje Praw Kobiet (zaostrzenie prawa aborcyjnego i wypowiedzenie konwencji stambulskiej)

- daje duże pole do popisu kościołowi w zamian za poparcie z ambony, czyniąc go instytucją skorumpowaną, zepsutą i szkodliwą dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: w 2015 PiS wygrał tym że mówili że nie wpuszcza imigrantów z Afryki... i trzeba przyznać że faktycznie to zrobili. Inna sprawa że ten temat imigrantów był u nas bardzo mocno rozbuchany i większość ludzi się tego obawiała wtedy... z perspektywy czasu okazało się że trochę niesłusznie, ale tego nikt przewidzieć nie mógł.
Potem okazało się że PiS ma duże konotacje z kościołem katolickim i zaczął wprowadzać katotaliban, także
  • Odpowiedz