Wpis z mikrobloga

@dyskutek2: Popierają partię, która:
-marnotrawi pieniądze podatników na respiratory, maseczki bez atestu i ich późniejszą utylizację, przemysł górniczy który jest nieopłacalny i szkodliwy dla środowiska, 500+ które wcale nie poprawia sytuacji demograficznej w kraju, nielegalne wybory, które się nie odbywają, telewizję publiczną która służy jako tuba propagandowa i nie niesie żadnej wartości kulturalnej, nowe sztuczne urzędy i komisje
- niszczy praworządność w Polsce, szczując legalnie wykonujących zawód sędziów izbą dyscyplinarną, która
Wymieniać dalej? Mogę tak cały dzień.


@Kolorowezworki: ale tu chodziło o to, żebyś mi wymienił. To było w celu pociągnięcia rozmowy dalej.

telewizję publiczną która służy jako tuba propagandowa

niszczy praworządność w Polsce, szczując legalnie wykonujących zawód sędziów izbą dyscyplinarną, która jest niezgodna z Konstytucją RP

jest przeciwna wolności słowa

nie szanuje Praw Kobiet


@Kolorowezworki: o jak pięknie. Bojownicy wartości demokratycznych, liberalnych, praw kobiet, a teraz przeczytajcie swoje komentarze, ten
@dyskutek2: Dlaczego odnosisz się do mnie w liczbie mnogiej? Masz jakieś urojenia? Rozmowa z pisowcem wyglada tak, że jedynym argumentem jest albo różnica wieku, albo to, że w kościele/TVP mówili inaczej albo rzekoma hipokryzja, którą się określa nazywanie rzeczy po imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy zwolennik pisu, z jakim miałem okazję rozmawiać, wykazywał kompletny brak znajomosci podstaw ekonomii, Konstytucji i wyciągania wniosków z pogarszającej się sytuacji
każdy zwolennik pisu, z jakim miałem okazję rozmawiać, wykazywał kompletny brak znajomosci podstaw ekonomii, Konstytucji i wyciągania wniosków z pogarszającej się sytuacji w Kraju.


@Kolorowezworki: tak, bo każdy plusujący anty-pisowskie treści jest alfą i omegą albo nie nie powtarza tych samych oklepanych frazesów. Frazesy, które słyszy tam gdzie je chce usłyszeć, np. na Wykopie, który w 2015 roku był pro Duda xd

Wszystko albo wina Tuska, albo Pandemii


@Kolorowezworki: generalnie
Przypominam, że bycie PiSowcem w 2015 roku dowodziło słabego poziomu intelektu i sekciarskiego charakteru, ale bycie PiSowcem w 2021 roku, dowodzi kompletnego upośledzenia i rozumu na poziomie podgnitego kartofelka...

Zwolennicy pisu to szkodniki i zdrajcy narodu. Ciężko z tym polemizować.


@od_bierdolta_sie: to nie jest toksyczne?
@dyskutek2: Są żenujące po obu stronach. Nie zmienia to faktu, że PiS szkodzi Polsce, wiec ludzie popierający PiS również. Niestety, w obliczu tych wszystkich krzywych akcji od 2015 roku, tylko durni ludzie mogą myśleć nadal, ze wszystko jest ok. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - znam również kilka osób, które w 2015 zagłosowały na PiS i teraz tego żałują. Myśle, że te Twoje argumenty o jadzie, o hipokryzji mogłyby mieć sens
wiec ludzie popierający PiS również.


@Kolorowezworki: tak i jeden po drugim ma sobie skakać do gardeł.

tylko durni ludzie mogą myśleć nadal, ze wszystko jest ok.


Tak, bo jest niezgodność światopoglądowa to jest durniem.

Myśle, że te Twoje argumenty o jadzie, o hipokryzji mogłyby mieć sens w trakcie pierwszej kadencji.


@Kolorowezworki: to jest rozmowa o podstawach netykiety czy ogólnie zachowania, które powinno mieścić się w normach. W szczególności, gdy nie
@Kolorowezworki: to jest tak... Z uczuciami się nie dyskutuje, bo się nie da. Emocje po prostu są. A teraz wszelkie przekazy nie są informacyjne, tylko opiniotwórcze - mają grać na emocjach. Dlatego nie uda Ci się merytorycznie dyskutować z osobą operującą na uczuciach, zamiast na faktach