Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Agvxx: właśnie tak jak kolega powyżej pisze, kupujesz jakieś tanie buty do biegania w Deca, byle wygodne -- żadne, że się rozdeptają, mają od razu pasować, trochę za duże - od pół do rozmiaru większe niż te co normalnie nosisz, żebyś nie tłukł palcami o przód buta (bo ci odpadną pazury), a jak się wkrecisz, to będzie trzeba zacząć polować na Zalando Lounge, wszystkie najlepsze promo zawsze tu mili koledzy wrzucają
  • Odpowiedz
@Agvxx: moje pierwsze to były crivity z lidla za 60 zł a jak poważniej poszedłem do biegania to dopiero przesiadłem się na adidasy,
Także jak z każdym sportem na poczatek kup coś taniego i dopiero jak się bardziej wkręcisz wybierz coś bardziej specjalistycznego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Agvxx: ja kupiłem w decathlonie za 60zl i zrobiłem w nich 6 pierwszych półmaratonów + przygotowania do nich. I nogi mi nie odpadły.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: @Agvxx: ważę ponad 90kg i kiedyś kupiłem najdroższe, swego czasu Kalenji KD Light i za nic nie mogę polecić :D. A wcześniej miałem jakieś średniopółkowe i były spoko, a więc jak Deca to półka średnia na wyższą nie patrz, bo w tej cenie możesz kupić coś bardziej "markowego" w promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mozgogrdyczka

a jak się wkrecisz, to będzie trzeba zacząć polować na Zalando Lounge, wszystkie najlepsze promo zawsze tu mili koledzy wrzucają :)


Ta. Tacy mili, że wrzucają jak już sobie i połowie rodziny kupią;-)
  • Odpowiedz