Wpis z mikrobloga

Zablokowali mi konta na instagramie - bo za dużo profili przeglądałem xD Nikomu nie plusowałem, nie komentowałem i nie obserwowałem profili, praktycznie konto duch. Tak, jest limit do przeglądania na dzień. Jak zrobić żeby mi zwrócili konto?
Wysłałem na emailu im to co chcieli, już 1,5 tygodnia czekam i żadnej odpowiedzi, reakcji z ich strony
jeszcze im się zweryfikowałem. Doradzi ktoś, gdzie się zwrócić?
Szkoda żebym stracił bo mam kilkaset polubionych profili które są prywatne
#instagram #informatyka
Mescuda - Zablokowali mi konta na instagramie - bo za dużo profili przeglądałem xD Ni...

źródło: comment_1634577455rSgL3NdBX3udWTqx4iIyxm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zablokowali mi konta na instagramie - bo za dużo profili przeglądałem xD Nikomu nie plusowałem, nie komentowałem i nie obserwowałem profili, praktycznie konto duch. Tak, jest limit do przeglądania na dzień. Jak zrobić żeby mi zwrócili konto?


@Mescuda: ja też tak miałem xD Jeśli możesz nie wylogowuj się z instagrama i nie będzie problemu. Ja cały czas jestem zalogowany
  • Odpowiedz
@Mescuda: Te formularze instagrama/facebooka to mozesz od razu wywalic w c--j, zablokowac te strony w p---u zeby sie nawet nie wyswietlaly bo to strata czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zablokowali mi konto z d--y nie wiem za co no i wyslalem raz z wielkim oporem swoja fote z tym kodem o ktory prosili i przez miesiac cisza, potem wyslalem drugi raz, trzeci, a potem wpadlem na
  • Odpowiedz