Wpis z mikrobloga

@reksiuzgdyni: A ja Ci mówię, że już 8 lat temu na zdjęciu było je ledwo widać, a w praktyce kierując autem ciężko było to odróżnić od jakiegoś zanieczyszczenia na drodze. Jak myślisz, jak wygląda to teraz?

Analogicznie, gdyby znak z ograniczeniem prędkości stał się z jakiegoś powodu nieczytelny - np. przez wandalizm. Zmienia się wtedy organizacja ruchu?
  • Odpowiedz
@reksiuzgdyni: Obawiam się, że na nagraniu nie widać odświeżonych malowań (skrzyżowanie z 32s).

Kolego, chciałem Cię naprowadzić na dyskusję jak zachować się w wypadku kiedy malowania są niewidoczne, a Ty ciągniesz mnie do tego, bym udowadniał, że nie poprawili tych malowań. Ja ze swojej strony kończę, bo interesują mnie tutaj odpowiedzi w temacie zadanym przez opa.

Co to znaczy nieczytelny? Uszkodzenie uszkodzeniu nierówne.


https://sjp.pwn.pl/sjp/nieczytelny;2488483.html
  • Odpowiedz
@tomazzi Przy braku linii prowadzących B na 1, A na 2. Każdy inny tor jazdy to zmiana pasa ruchu (połączona ze zmianą kierunku jazdy) Czyli jak B jedzie na pas 2 to wtedy zmienia go z pasa 1 na pas 2 a jak A jedzie na pas 3 to wtedy zmienia go z pasa 2 na pas 3. Z tą teorią o zmianie pasa wiele osób się nie zgadza, np. @
  • Odpowiedz
@MilczGdyMowisz: jeśli znak jest nieczytelny to nie obowiązuje, z tego powodu budowlańcy zasłaniają znaki folia zamiast je usuwać albo co widziałem w piątek - obracają o 90 stopni do krawędzi drogi żeby nie było widać
  • Odpowiedz