Wpis z mikrobloga

Wpis numer 9 - #pasywna25ka | miesiąc 1 z 50 | Bilans finansowy: 957zł

Hej po przerwie,
nie było mnie kilka dni, walczyłem z uzależnieniami. Próbuję oczyścić organizm i głowę od używek.

Powoli wracamy do #bukmacherka - zgodnie z ankietą spróbujemy zrobić z tego 5 tysi, więc trzeba będzie grać agresywniej.

#webdev
Potrzebna kasa na grafika i backendowca. Znalazłem pare 'znajomych' osób które mogłyby mi pomóc z aplikacją
ale oczywiście słyszę od nich teksty typu '- ok ale podział zysków później 60/40' co mnie bardzo odpycha więc wole szukać funduszy.

#finanse #motywacja #webdev #bukmacherka #rozwojosobisty

Lepiej zapłacić grafikowi / developerowi czy umawiać się na podział zysków już teraz?

  • Zapłacić 88.0% (44)
  • Podzielić 12.0% (6)

Oddanych głosów: 50

  • 12
@scarecrov: czy zapłacić, czy podzielić, to zależy tylko od tego, czy dasz rade wszystko sam ogarnąć. Jeżeli miałbyś kumatego wspólnika, to możecie efektem synergii zdziałać dużo więcej. Jeżeli jednak jego wkład nie byłby zbyt duży, to lepiej komuś zapłacić.
@lukasj: Tylko jak usłyszałem od dwóch osób którym zaproponowałem współpracę - że chcą 40% - najpierw jeden potem drugi, to tak mnie to zniechęciło do szukania dalej że sensowniej jest komuś zapłacić i mieć spokój
@LubieKiedy: Coś tam znam się na froncie, potrzebowałem prostego api + dobrze zrobionych makiet przez grafika
- gdy ich zapytałem o pomoc to zaproponowali ALE za 40% zysków - bo chcieliby tez uczesniczyć w tym projekcie bo im się spodobał.

Także takie dzielenie procentów na początku odpada, muszę zebrać fundusze i wolę za to zapłacić