Wpis z mikrobloga

@wuut: Mieszkałem w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie, w Warszawie tylko bywam. I zdecydowanie uważam Wrocław za najlepsze miasto do życia w Polsce, a Poznania i Warszawy bym nie wymienił w pierwszej trójce. Może masz inne potrzeby od życia. Stolicę jeszcze rozumiem, bo się dzieje, ale Poznań? Ani to ładne, ani się nie dzieje dużo. Ot zwykłe porządne miasto, z ciekawą kulturą studencką.
@TenTypZez: Nie wiem, we Wrocławiu brakuje mi odremontowanych kamienic, sensownych dróg, wysokościowców i ogólnie ładnych miejsc. W Warszawie mieszkam od dwóch lat i dalej mogę dzień w dzień chodzić po śródmieściu i zachwycać się wiecznie tym samym. We Wrocławiu mam wrażenie że po jednym razie nie mam ochoty przychodzić w to samo miejsce ponownie. W Szczecinie spędziłem 26 lat i praktycznie nie widzę różnic między właśnie Wrocławiem a Szczecinem.
Nie wiem, we Wrocławiu brakuje mi odremontowanych kamienic


@wuut: Ale gdzie? Remontuje się, jak wszedzie. Same stare miasto jest wyjątkowo zadbane, a poza nim to już tak jak wszędzie. Nie jest ten stan gorszy niż w innych miastach w Polsce.

wysokościowców


A to akurat się chwali. Wysokościowce nie są koniecznie korzystne urbanistycznie i w wielu miejscach się od tego odchodzi.

ogólnie ładnych miejsc


@wuut: A to już może ci nikt