Wpis z mikrobloga

Śmieszne że każdy z nowych bardzo powoli się uczy na własnych błędach, tracąc hajs i lata kiedy btc szybko rośnie, zamiast posłuchać ludzi którzy siedzą w tym od lat. I nie mam tu na myśli jakichś idiotów z yt, ani ludzi od czasu bańki 2017, bo wtedy zwalili się randomowi ludzie, bo był hype a nie dlatego że zrozumieli coś samodzielnie. A ci wszyscy starzy ludzie w krypto, bez wyjątków i wspólnie powtarzają:

- Nie traduj.
- Kupuj bitcoin DCA
- Żadnych shitów
- Hodluj wiele, wiele lat
- Nie kop bo stracisz
- AT nie działa

itp.

I bardzo mało słucha. A jak jeszcze takiej zielonce doradzisz, to się rzuca na ciebie, wyśmiewa... i często dorzuca cos w stylu "Jestę w bitkoniu od 2012" albo inne wysrywy.

#bitcoin #kryptowaluty #gielda
Opposition_Fuhrer - Śmieszne że każdy z nowych bardzo powoli się uczy na własnych błę...

źródło: comment_1634325624gv74ODJo32Faqqxva9AdZh.jpg

Pobierz
  • 28
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: Nie rozumiesz tego tematu i mam na myśli kopanie jak kretyn w europie, przez janusza gdzie główny koszt to energia elektryczna a tę ma kilkukrotnie droższą niż górnik któy kopie w celowo dobranej lokalizacji z tanim prądem a często przy elektrowni dzięki czemu nie płaci za transfer energii.

DEBIL KOPIĄCY AMATORSKO W DOMU MA #!$%@? KOSZT 5-10x WIĘKSZY NIŻ KONKURENCJA I WEDŁUG CIEBIE MOŻE NA TYM ZAROBIĆ?

To #!$%@? tak
OppositionFuhrer - @Homarsmazonynawolnym_ogniu: Nie rozumiesz tego tematu i mam na my...

źródło: comment_1634327184vTEDDIMDOkh0dEAWZEmcPy.gif

Pobierz
A najlepsze że teraz druga bańka i jakieś 90% tagów jest wypełnionych kompletnymi zielonkami, które są max od pół roku. I każda z nich myśli że ona jest tylko nowa a reszta była wcześniej. I gadają ze sobą nie mając pojęcia o niczym

I tak się #!$%@? ze sobą tutaj razem. A reszta patrzy cicho z politowaniem, bo zna ten schemat od lat, nie ma sił ani wie że nie ma efektu
@mymymym666: Ze mnie? Ja mówię o wielu ludziach i o tym że czas zweryfikował że mają rację, oraz że przez lata popełniali już te błędy i wyciągnęli z nich jakieś wnioski. A przyłazi taki jak ty i ma swoje mądrości które sobie ubzdurał na chłopski rozum. I nikogo nie słucha. Typowy retoryczny "polak janusz ekspert od wszystkiego" :D
@mymymym666: Wiem o tym, przecież o tym piszę. Tylko że odbiera mnie tak człowiek który jest naprawdę od niedawna i nie dlatego że zrozumiał że btc ma potencjał, bo coś przemyślał i doszedł do takich wniosków, tylko random, który przylazł łatwo zarobić. On nie interesował się technologią, ekonomią i nie zacznie się nią interesować. Janusz chce odpalić kilka filmików, albo kupić poradnik od idioty, który musi sprzedawać poradniki, bo nie potrafi
@mymymym666: Po prostu kpię z powtarzanej od lat stadnej głupoty. Ja się nie interesuję np. modelarstwem, ale jakbym wlazł na forum o tym w jakimś celu, to bym nie rzucał się na kogoś kto tam siedzi, że #!$%@? wie i gadał mu jakieś bzdury któe mi się wydają. Tak się nie dzieje na forach modelarskich, bo w modelarstwo nie da się zainwestować i tępy motłoch nie wbija na takie forum, tylko
@mymymym666: I nie załapałaś "- Hodluj wiele, wiele lat"
Ja tu siedzę już bardzo długo i powtarzam to samo. Nie mam potrzeby udowadniać tego jakiemuś nowemu nowemu januszowi. Wy czerpiecie "wiedzę" z tego. To są wasze źródła i eksperci. Ilość odsłon takiego gówna dokładnie pokazuje co się ogląda. Najgorsze że algorytmy później wypluwają każdemu sam taki syf, kiedy ktoś chce się czegoś naprawdę dowiedzieć a trafia na jakieś gówno niczym mlm
Opposition_Fuhrer - @mymymym666: I nie załapałaś "- Hodluj wiele, wiele lat"
Ja tu s...

źródło: comment_16343302407mIFkNIr1Bdf9HOrWm2dFh.jpg

Pobierz