Wpis z mikrobloga

Śmieszne że każdy z nowych bardzo powoli się uczy na własnych błędach, tracąc hajs i lata kiedy btc szybko rośnie, zamiast posłuchać ludzi którzy siedzą w tym od lat. I nie mam tu na myśli jakichś idiotów z yt, ani ludzi od czasu bańki 2017, bo wtedy zwalili się randomowi ludzie, bo był hype a nie dlatego że zrozumieli coś samodzielnie. A ci wszyscy starzy ludzie w krypto, bez wyjątków i wspólnie powtarzają:

- Nie traduj.
- Kupuj bitcoin DCA
- Żadnych shitów
- Hodluj wiele, wiele lat
- Nie kop bo stracisz
- AT nie działa

itp.

I bardzo mało słucha. A jak jeszcze takiej zielonce doradzisz, to się rzuca na ciebie, wyśmiewa... i często dorzuca cos w stylu "Jestę w bitkoniu od 2012" albo inne wysrywy.

#bitcoin #kryptowaluty #gielda
Opposition_Fuhrer - Śmieszne że każdy z nowych bardzo powoli się uczy na własnych błę...

źródło: comment_1634325624gv74ODJo32Faqqxva9AdZh.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie zgadzam się z tym, jeżeli ktos kupi jedną z nowszych kart to są bardzo bardzo niskie szanse żeby stracił. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do dyskusji


@Twoj-stary-w-wiadrze: Jak mówiłem nie rozumiesz czynnika ekonomicznego i dostosowywania trudności. Gdybyś rozumiał, to byś wiedział że nie zarobisz. Karta kupiona dziś za daną cenę w detalu, to cena jakiej profesjonalny górnik z kilkukrotnie niższymi kosztami energii, nie zapłacił bo było to za drogo i nie zwróciłoby mu się. Dlatego w takiej cenie jest dostępna na rynku. Na obecny moment masz zwrot kosztu samej karty po ok roku. Nie ma szans żebyś zarobił, ponieważ dostosowywanie trudności będzie dążyło do zera (jak k---a działa od powstania btc i od zawsze w każdym pow).

Urobek jest tylko ze względu na szybko rosnącą cenę eth i rynek nie nadąża za nim z kupowaniem kart, ale ciągle dokupują (bo jest jeszcze zapas zysku) więc podnoszą hashrate, co podnosi trudność, co zmniejsza
  • Odpowiedz
Po drugie - kopia ci co maja fotowoltaike z dotacji, za które INWESTORZE płacisz z podatków, i oni kopia za pół darmo.


@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: Największy idiotyzm jaki można powiedzieć. Kopiąc zużywają tą energię na kopanie, przez co sami jej nie zużywają, tylko kupują za normalną cenę energię od elektrowni do zasilania domu.
Tekst z fotowoltaiką mnie r---------a swoją głupotą. To jasno wskazuje z kim mam do czynienia ( ͡° ͜
  • Odpowiedz