Wpis z mikrobloga

  • 200
Smutne te urodziny. Cały dzień w pracy. Prawie żadnych życzeń. Wypijcie chociaż moje zdrowie Mirki i Mirabelki. Lvl 34/35 (1987) here.
PS. Tak. Tacy starzy ludzie jeszcze żyją.
PS2. Tak. Taki stary chłop i mu smutno.
#urodziny #zalesie #gownowpis
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@chrusto ja miałem urodziny 5 dni temu i powiem szczerze, że ludzie są co raz gorsi. Albo nie zadzwonią wcale albo wysyłają życzenia na fejsie, messengerze czy przez SMS. Już mało kogo stać na to żeby zadzwonić i porozmawiać, tylko każdy chce odbębnić ten dzień i mieć z bani. Smutne to jest, gdyż sam zawsze dzwonię do moich bliskich i zawsze składam im spersonalizowane życzenia (,)

Niemniej
  • Odpowiedz
@chrusto: wszystkiego nsjlepszego
Zycze Ci z całego serca żebyś kolejne urodziny miał przyjemniejsze
A jako protip to ja w swoje biorę wolne by tak pokontemplować bo większość ma w------e oprócz najbliższych a wolałbym by to było wielkie święto
A takim świętem są Twoje urodziny tera!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nera7: musisz sobie zdać sprawę że nie każdy lubi ten obrządek. Ja mam duże grono znajomych z którymi regularnie się widuję i utrzymuję kontakt ale składania życzeń nie znoszę i nie praktykuję, nawet przez SMS, bo uważam to za sztuczną i wymuszoną czynność. Urodzinowa flacha jak najbardziej, ale pieprzenie przez telefon i smski - idź pan w c--j.
  • Odpowiedz
@chrusto: Sto lat, sto lat! (Dalej nie śpiewam bo szkoda żebyś cierpiał od jakości mojego śpiewu ( ) )
Mirek! Nie znam Cię, ale przesyłam Ci moc dobrej energii i życzę Ci, żebyś tez taka sama energię znalazł w sobie! Szczęście zaczyna się w głowie! ()
Najlepszego !
  • Odpowiedz
@chrusto: pozdrawiam rówieśnika, mnie stuknęło trzynastego, jeden sms z życzeniami od przyjaciółki. Ale wykopowe życzenia eleganckie. W ogóle jakość relacji międzyludzkich bardzo spadła.
No ale nic to zdrówka i uśmiechu.
  • Odpowiedz