Wpis z mikrobloga

@Krupier: zabawne jest, ze za chwile rekordowa inflancje, za to ze mamy najmniej lekarzy w całej UE, mniej niż w Rumunii czy na Słowacji, za mówienie do medyków niech jadą, za brak elektrowni atomowych, za problem ze smogiem, ceny węgla itd - odpowiada zdrowy 30 letni chłop, zaszczepiony wszystkim prócz szczepienia na covid

A nie odpowiada rząd i poprzednicy
@Krupier: nie dawaj im pomysłów. Zaraz władza ogłosi, że benzyna za 6 zł to wina tych antyszczepów i ludzie z widłami i pochodniami wyjdą na ulice.
@Krupier: Potwierdzam, ostatnio sobie uciąłem pogawędkę z tankującym mi auto pracownikiem stacji i od słowa do słowa powiedziałem, że jestem już 3 dawkami zaszczepiony, na to on skoczył do dystrybutora coś tam powciskał no i ostatecznie zatankowałem do pełna za 21, 37zł
@Krupier: ehh minelo 1.5 roku i nadal to samo ;) to w takim razie jakbys Ty sie zachowal gdybys mial wladze a w szpitale mialbys zawalone ludzmi pod tlenem? kazda wladza sie wystraszy… uk na poczatku tez nie chciala lockdownow a koniec koncow sie ugiela
@Atx0937:

ehh minelo 1.5 roku i nadal to samo ;) to w takim razie jakbys Ty sie zachowal gdybys mial wladze a w szpitale mialbys zawalone ludzmi pod tlenem? kazda wladza sie wystraszy… uk na poczatku tez nie chciala lockdownow a koniec koncow sie ugiela


Te osoby w szpitalach, to jest około 1% populacji, w większości starsi, schorowani i jedną nogą w grobie nawet bez covida. Wystarczyłoby nie przyjmować do szpitali