Wpis z mikrobloga

@osdpl: nic o światłach nie mówiłem, bo mam to w nosie :D zakręty i pusta droga - to mnie jara.
@saper13: to prawda, też sprawdziłem. Aczkolwiek teraz mamy taki czas, że dostępność modelu nie oznacza jego małej popularności. Mało co jest produkowane obecnie.
@tomasz-osinski: haha, tak! To w niej najpiękniejsze.
  • Odpowiedz
  • 1
W mercu czy bmw 220 raczej uchodzi za słabsze moce


@OrzechowyDzem: @osdpl: no nie wiem, na otomoto wśród 94 nowych Mercedesów C tylko 13 ma >220KM, dla BMW 3: 43 sztuki ze 157

Nie chodzi mi o serię 3 tylko ogólnie. W bmw masz rozstrzał od stu paru km do ponad 600.
220 konne bmw nie uchodzi za mocne.
  • Odpowiedz
@osdpl: Lamborghini ma jeszcze więcej KM i co? :P
Tak można długo dyskutować. Osobiście chciałbym Octavię RS, bo jest szybka, pojemna i dla mnie ma mega dobre wyposażenie w dobrej cenie.
  • Odpowiedz
  • 1
@osdpl: Lamborghini ma jeszcze więcej KM i co? :P

Tak można długo dyskutować. Osobiście chciałbym Octavię RS, bo jest szybka, pojemna i dla mnie ma mega dobre wyposażenie w dobrej cenie.

Czy auto które ma w dzisiejszych czasach pawie 7 sek do 100 można nazwać szybkim.....?
  • Odpowiedz
  • 0
@artekF to Audi udaje Skodę (°°

@KYK_ eee, czy ja wiem. Każdy nowy model na zdjęciach ma coś wspólnego z jakimś, który już jeździ. Jakoś jak zaparkują obok siebie to tego podobieństwa nie widać :D
  • Odpowiedz
  • 1
@osdpl Co znaczy mocne? Obecnie cięzko poza markami premium i VAG, kupić coś powyżej 150 KM, wiec takie BMW na tle innych aut będzie mocne.

Hmm nie mam takiego rozpoznania w innych Markach ale wydaje mi się ze dziś ok 200km to taki standard. Tak na szybko że znajomych to jeden ma Hyundaia jakiegos też chyba ok 200+ I Kia jakaś też 200+ także chyba sporo tego jest na rynku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@osdpl Co znaczy mocne? Obecnie cięzko poza markami premium i VAG, kupić coś powyżej 150 KM, wiec takie BMW na tle innych aut będzie mocne.

Hmm nie mam takiego rozpoznania w innych Markach ale wydaje mi się ze dziś ok 200km to taki standard. Tak na szybko że znajomych to jeden ma Hyundaia jakiegos też chyba ok 200+ I Kia jakaś też 200+ także chyba sporo tego jest na rynku.

@
  • Odpowiedz