Wpis z mikrobloga

  • 0
@osdpl Co znaczy mocne? Obecnie cięzko poza markami premium i VAG, kupić coś powyżej 150 KM, wiec takie BMW na tle innych aut będzie mocne.

Hmm nie mam takiego rozpoznania w innych Markach ale wydaje mi się ze dziś ok 200km to taki standard. Tak na szybko że znajomych to jeden ma Hyundaia jakiegos też chyba ok 200+ I Kia jakaś też 200+ także chyba sporo tego jest na rynku.
@
  • Odpowiedz
@osdpl: Pewnie że są, ale raczej tylko SUVy (Tucson / Santa Fe). Sam mam i30N (275 koni) aczkolwiek one nowe oscylują w granicach ~ 160-180 tys obecnie (czyli mniej więcej to samo co Octavia). No i nie jest to sportowy pakiet a zdecydowanie inna sportowa wersja (szpera, dobry wydech etc)
  • Odpowiedz
  • 0
@osdpl: Pewnie że są, ale raczej tylko SUVy (Tucson / Santa Fe). Sam mam i30N (275 koni) aczkolwiek one nowe oscylują w granicach ~ 160-180 tys obecnie (czyli mniej więcej to samo co Octavia). No i nie jest to sportowy pakiet a zdecydowanie inna sportowa wersja (szpera, dobry wydech etc)


Aa no czyli można mieć 200+ konnego #!$%@? taniej niż bmw. To cos koledze wyżej się pomieszało.
  • Odpowiedz
@osdpl: Superb w 2.0 TSI ma 272/280 i 5.5 do setki. Niewielkim kosztem (Stage 1) można z tego zrobić ~360KM.

Ale fakt faktem to dalej Skoda. Mimo tego że spod świateł zostawi prawie każde BMW które nie jest M'ką to nikt się za tym oglądał nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@osdpl: Superb w 2.0 TSI ma 272/280 i 5.5 do setki. Niewielkim kosztem (Stage 1) można z tego zrobić ~360KM.


Ale fakt faktem to dalej Skoda. Mimo tego że spod świateł zostawi prawie każde BMW które nie jest M'ką to nikt się za tym oglądał nie będzie.

Myślałem że 220 to max.
Z tym że każde to się nie zgodzę. Teraz 3.0 silniki to są moce pod 400km. A nowe
  • Odpowiedz