Wpis z mikrobloga

@bz333: jeśli nigdy nie jeździłeś? Wątpię. Tzn. może technicznie tak, w sensie, że będziesz potrafił jechać do przodu i jako tako skręcać, ale przy pierwszej sytuacji, która Cię zaskoczy nie będziesz wiedział co robić i położysz moto albo coś podobnego
W weekend umawiam się na oglądanie motocykla, gdybym go kupił to myślicie ze da się ogarnąć prowadzenie motocykla w załóżmy 2h jazdy po parkingu na tyle żebym wrócił nim 50km do domu? XD


@bz333: pomysł głupi, ale nie tak głupi jak wypożyczenie motocykla 125 i pojechanie nim z kolegami nad morze (z Warszawy) i z powrotem przy zerowym wcześniejszym doświadczeniu na moto. A kolega tak zrobił i żyje :-)
@Lotmanek jak ktoś nie jeździł nigdy nawet rowerem w zimie zimne dni i nie ma doświadczenia to dodatkowy stress nerwy zimno zła pogoda ślisko robi swoje. I może nie wiedzieć jak się ubrać. Sprzedałem rok temu skuter i gość przyjechał w adidasach że Koski było widać i jechał tak 30km przy - 1 xD
@bz333: głupio jednocześnie uczyć się jeździć i ocenić czy warto kupić moto. Ja byłem po 4h wykupionego placyku w szkole jazdy, więc przynajmniej miałem porównanie ze szkoleniową cbf.

Dzisiaj o 1 w nocy jechałem ~30km na moto, i strasznie szybka parowała; ogólnie ostatnie przejażdżki to kończą się długim i ciepłym prysznicem ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc ogólnie te 50km nie będą lekkie, pamiętaj żeby się bardzo ciepło