Wpis z mikrobloga

Dobra imzyniery, programisci, psychologowie, lekarze, biznesmeni, headhunterzy ja wiem, ze w PL sie teraz zarabia 15-30k netto, ale jakby ktos chciał zapisać sie na crossfit i survival w najbardziej zacofanym kraju w europie to jest okazja. Jak widać na zalączonym obrazku nic nie musicie potrafić, jedyny wasz obowiazek to zapier*alać.
Jezeli ktos skorzysta to nie zapomnijcie o parówkach z biedronki i winstony Light w podzięce dla pierozka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie odpowiadam na pytania na priv. Nr. Tel i większość informacji macie w ogłoszeniu.

#niemcy #polska #praca #emigracja #pracazagranica #nowystart
f.....k - Dobra imzyniery, programisci, psychologowie, lekarze, biznesmeni, headhunte...

źródło: comment_1634063384goLaQlKCrT9kealOhZyIlB.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fajnypierozek: ahhhh lager Netto w Kitzingen xDDDD
Pierwszy krok każdego Polaka robaka który janiepanimaju po niemiecku w obrębie Wü-Kt-Sw, natężenie Polaków i cyganów mniej więcej 60 - na jednego Pana Niemca xD
I to jeszcze przez jakąś g---o agencje xD
Co ja się o tej g---o firmie nasłuchałem to moje.
Podobnie jak DHL w tym samym mieście, przyjmują każdego xD
Weź nie naganiaj ludzi na takie g---o bo ktoś pomyśli
  • Odpowiedz
@Qiudo: poznałem jednego polaka który tam pracował to pomimo ze byl zatrudniony od ledwie miesiąca to juz chciał stamtąd s--------c. Jak dla mnie rekomendacja warta więcej niz tysiąc słów.

@fajnypierozek az tak nienawidzisz swoich rodaków aby im taka robote podrzucac? :D
  • Odpowiedz
@derezeus: @fajnypierozek: ja na całe szczęście miałem inny start, ale czy w to w poprzedniej pracy czy w aktualnej część bardziej kumatych Polaków którzy ogarnęli język tam pracowała na start.
Generalnie sprawy sądowe za lecenie w c---a z wypłatą/nadgodzinami. Natężenie debili, normy z d--y i zbyt dużo Polaka na m2 powierzchni żeby pracować bez stresowo bo jeden drugiemu kłody pod nogi ¯\_(ツ)_/¯
Generalnie desperacją trzeba się kierować żeby
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: wiem tyle ile chce wiedzieć, tutaj napisałem tyle ile chciałem żebyś wiedział.
Nie szukam sobie znajomych na wykopie żeby ktoś mnie tutaj mógł znaleźć bo ten portal to w gruncie rzeczy jedyny kontakt z polską który mi w Niemczech pozostał. Świetnie przypomina mi jaki w tym kraju jest chlew.
  • Odpowiedz
Świetnie przypomina mi jaki w tym kraju jest chlew.


@Qiudo: haha jak przychodzi nostalgia za krajem to po dziesięciu minutach lektury szajsu jaki sie w pl odwala szybko przechodzi:)
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: ofertą tej firmy jest pomoc przy zalatwieniu spraw ktore powinien ogarnąć każdy srednio rozgarniety czlowiek bez szczególnej znajomości języka? No to od razu widać na jakich dzbanow agencja sie nastawia xD
  • Odpowiedz
Lata doswiadczenia z najmądrzejszym i najzdolniejszym narodem na świecie robią swoje ;)


@fajnypierozek: A najlepsze ze ta elita która niedawno srała pod krzakiem, jak juz agent za nich wszystko zalatwi, ma pozniej najwiecej do powiedzenia i skomentowania jacy ci niemcy sa glupi i zacofani :)
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Czyli 1000 euro zostaje po opłaceniu noclegu? Na jakieś utrzymanie na budżecie wyda się te 200 miesięcznie to zostaje 800 euro na rękę. Zajebisty biznes żeby się kisić z patolami w obsranym pokoju. Miej trochę rigczu i nie wstawiaj takiego gówna więcej _
  • Odpowiedz