Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiększanie penisa - kit czy hit?
Nie mówię o żadnych kremach, tabletkach czy sproszkowanym rogu nosorożca.

Jeżeli chodzi o grubość to bardzo popularnie wypadają wszelkiego rodzaju fillery (kwas hialuronowy/PMMA) - podobno zwiększają od 1 do 3 cm grubości w zależności od ilości zabiegów. PMMA daje stałe efekty, kwas trzeba odnawiać do 3-6 miesięcy.

Nie polecam powiększania penisa własnym tłuszczem które to polscy lekarze promują. Wchłania się chaotycznie i nieregularnie, zostają grudki i ciężko to doprowadzić do ładu. Jak ktoś nie jest przekonany i chciałby poczuć jak jest mieć więcej to polecam kwas hialuronowy. W razie potrzeby można go rozpuścić przed upływem 3-6 miesięcy.

Jeżeli chodzi o długość, jest kilka badań
Najczęściej w kontekście penile extender, który po roku noszenia po 4-5 godzin dziennie powinien dać przyrosty 2-3 cm (było to +18% dla uczestników badań) na długość.

Do tego dochodzi cała masa pompek i innych takich... bathmate miał kiedyś super agresywną politykę

Ktoś korzystał? Jakieś opinie?

Zupełnie pomijam kwestię "po co" i "czy 15cm to wystarczająco czy nie" - to nie temat na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cc @BigKahunaDick

#mirkokoksy #mikrokoksy #zdrowie #seks #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61646baa820612000adc5463
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co ci większy penis? Kobiety nie przykładają do tego takiej wagi jak wy... Obstawiam więc, że chcesz, kosztem własnego zdrowia, podreperować sobie ego. A wystarczy znaleźć kobietę, która nie jest pustą idiotką.
  • Odpowiedz
itsover: Ciekawy temat poruszyłeś, ostatnio trochę o tym czytałem i mam zamiar spróbować jelqingu. Dużo osób neguje tą metodę i zarzuca że może być niebezpiecznie, ale ja mam 25 lat, a kutacza w zwodzie 12cm, więc i tak mam nie wiele do stracenia xD. Chciałbym uzyskać ~3cm. W ciągu pierwszego miesiąca liczę na 0.5, jeśli tak będzie, uznam że metoda działa i będę kontynuował, jeśli nie, no to zostanie mi zainwestowanie
  • Odpowiedz
OP: PMMA ma bardzo dobre badania, niektóre z followupami po 6,12 i 18 miesiącach.

np
"Long-Term Safety and Longevity of a Mixture of Polymethyl Methacrylate and Cross-Linked Dextran (Lipen-10®) after Penile Augmentation: Extension Study from Six to 18 Months of Follow-Up"

Wiem że najbliżej w czechach wykonują takie zabiegi, swego czasu kosztowało to 2300 euro ale nie wiem jak się teraz ceny plasują.

(linków nie wklejam bo zawierają zdjęcia 18+ (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezus Maria #!$%@? mać, kwas, pmma w benka? Jprdl ale bym się bała że mi odpadnie. Wszelkie wypełniacze mogą prowadzić do niedokrwienia, martwicy i innych #!$%@? rzeczy. W życiu bym nie ryzykowała nawet przy 90% bezpiecznej procedurze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie no, jak jesteś gotowy wstrzykiwać czy nacierać niebezpieczne substancje by "podreperować ego" bo masz wstyd przed divą, a masz całkiem sporego penisa 12 cm, to życzę powodzenia... Twoje zdrowie. Tylko się nie zdziw, jak będziesz mieć zaburzenia erekcji przez to.
  • Odpowiedz
@BigKahunaDick: Nie wiem, nie znam się na innych kobietach, ale IMO technika oraz sam nastrój podczas seksu ma większy wpływ na osiągnięcie orgazmu. OP ma 25 lat, spotyka się pewnie z 20-tkami które może patrzą na wielkość penisa. Ja mam 28 lat i najbardziej lubię delikatnych, czułych, starszych mężczyzn którzy potrafią sprawić że czuję się wyjątkowa i piękna za pomocą komplementów, dotyku i całej tej otoczki. Wtedy mam orgazm. Ale rozumiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: I ja jak zajmuje się medycyna estetyczna to nie popieram wstrzykiwania kwasu bo może powodować poważne powikłania xD np idiotki kosmetyczki ostrzykują bruzdy nosowo wargowe kwasem w trójkącie śmierci xD a potem masz np martwicę nosa. Ryzyko nie warte świeczki
  • Odpowiedz
@pinkpussy: Tak na prawdę każda kobieta ocenia penisa. Na palcach 2 rąk bym nie zliczył rozmów lasek, które słyszałem na temat jakiego to jakiś chłop nie ma małego
  • Odpowiedz