Wpis z mikrobloga

Henderson (wiarygodny gosc od przeciekow) twierdzi ze beta jest z 20 wrzesnia a nie z przed kilku miesiecy i w studio jest straszna atmosfera. Pozdrawiam preorderowcow( )

https://www.gry-online.pl/newsroom/beta-battlefielda-2042-jednak-nie-tak-stara-w-dice-ma-panowac-zla/z720993

#battlefield #battlefield2042 #bf2042 #gry
Pobierz sops - Henderson (wiarygodny gosc od przeciekow) twierdzi ze beta jest z 20 wrzesnia ...
źródło: comment_1634037329iRSdyj8WWCpmzIuPcS3I1z.jpg
  • 25
@sops:

Osoby odpowiedzialne za zarządzanie projektem miały nie być wystarczająco zaangażowane w prace. Ponadto zamiast wykreować Battlefieldowi własną tożsamość, wzorowali się na bezpośredniej konkurencji. Rozwój poszczególnych elementów gry miał być podyktowany chęcią stworzenia tytułu czerpiącego z ostatniego CoD: Modern Warfare.


Czyli potwierdzają się główne zarzuty fanów BFa
@sops: No to by tylko potwierdzało to co ludzie wypisywali, ja wytrzymałem jakieś 30 minut ingame, wślizgi, sprinty, skakanie, brak punktów zaczepnych, #!$%@? system zmiany wszystkiego w locie, specjaliści, brak frakcji, #!$%@? samoloty, fizyka, UI projektowane przez debila co chyba nigdy gry nie widział na oczy xD Po prostu wszystko w tej grze jest nie tyle #!$%@?, co robione na siłę na nowo, a wystarczyło dać ludziom sprawdzone rozwiązania które chcieli
@tomsiup: a znasz pojęcie słowa BETA i tego do czego służy co ty myślisz że dostaniesz wyszlifowany diament grając w BETĘ nie ważne co tam u nich się dzieje ale wiem że prawie każda odsłona miała takie problemy a 4ka to nawet gorzej chodziła i wyglądała w wersji beta