Wpis z mikrobloga

Od infantylnej pierwszej części po mroczne gówno na koniec.


@Wycu91: HP było infantylne do samego końca. Antagoniści walili zaklęciami uśmiercającymi czy torturującymi jak z karabinów maszynowych. Tymczasem szlachetni i prawi bohaterowie tylko drętwotka i rozbrojenie xDDD
A jak w końcu po wielu próbach i kilku zabitych kumplach jakiegoś udało się złapać... to go wsadzali do więzienia z którego zaraz był uwalniany przez swoich i tyle z tego było ¯\_(ツ)_/¯

Jak to
@Gallg: Nie doda mi to na pewno popularności ale nigdy nie przeczytałem/obejrzałem ani Harrego Pottera, ani Władcy Pierścieni ani Gwiezdnych Wojen czy tego typu rzeczy xD Od książek odrzuciła mnie tematyka, od filmów #!$%@? polski dubbing - co innego jakby to Tomasz Knapik czytał czy Lucjan Szołajski ale tak to sorry xD Można w dubbingu zrobić arcydzieło jak w Asterixach czy Shreku ale tam to jest #!$%@? dramat...
@Gallg: Nie doda mi to na pewno popularności ale nigdy nie przeczytałem/obejrzałem ani Harrego Pottera, ani Władcy Pierścieni ani Gwiezdnych Wojen czy tego typu rzeczy xD Od książek odrzuciła mnie tematyka, od filmów #!$%@? polski dubbing - co innego jakby to Tomasz Knapik czytał czy Lucjan Szołajski ale tak to sorry xD Można w dubbingu zrobić arcydzieło jak w Asterixach czy Shreku ale tam to jest #!$%@? dramat...


@MarianoaItaliano mam podobnie.