Wpis z mikrobloga

@siepan: A to można mnożyć tych przykładów w tej naszej martylorigii. Dziwi mnie że cały czas wałkują jakieś pseudoromantyczne gówno o wojnie, ci nasi pożal się boże filmowcy taśmowo kręcą film za filmem w którym Maja Ostaszewska zawsze gra zmartwioną matkę a Adamczyk i Karolak żołnierzy a nikt do tej pory nie zrobił nowego serialu o przełomie lat 80/90 w stylu Ekstradycji.
@Dzieci_z_Choroszczy: Pamiętam jak ok. 2001 roku leżałem chory w łóżku i się potężnie nudziłem. Mama mi kupiła pierwszą część i mówiła, że jak mi się spodoba, to są kolejne dwie z tej serii. Podszedłem do tematu niechętnie bo za czytaniem nie przepadałem mając te 11 lat. Spodobało mi się pieruńsko, w dwa dni przeczytałem pierwszą część, w tydzień zamknąłem pozostałe dwie jakie wówczas były wydane i tak się zaczęła moja przygoda
ciekawym doświadczeniem było dorastać razem z bohaterami z książki. Razem z fabułą. Od infantylnej pierwszej części po mroczne gówno na koniec.


@Wycu91: Zupełnie jak w prawdziwym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drmscape2: Mi w tej sytuacji wręczyli... Ogniem i mieczem xD Przeraziłem się że takie długie, ale mi obieciali że jak przeczytam to mi wujek kasetę z filmem pożyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja w sumie lubiłem czytać, więc potem nie niałem problemów żeby w szkole Krzyżaków, W pustyni i w puszczy czy inne długie ''arcydzieła'' czytać.
@Drmscape2: Ja dostałam HP na jakieś urodziny, przeczytałam opis z tylu i doszłam do wniosku, ze to będzie nuda o komputerach i tak rok przeleżał na półce. Nie wiem co za tok myślenia za tym szedł, bo grafika okładki była przecież magiczna, ale może myślałam, ze to gra po prostu. A potem z nudów zaczęłam czytać i o rajciu. Matka i ojciec jakieś lewe tłumaczenia ściągali z neta, kiedy były premiery
@Dzieci_z_Choroszczy: Również to zauważyłem i podobne spostrzeżenia mam wobec paru innych mediów.

Na przykład GTA- GTA 3, VC i San Andreas traktowały same siebie z takim dżadżem bardziej. Klimat robił robotę, ale widać po niektórych misjach że panowie z Rockstara jednak chcieli dać graczom mnóstwo dobrej zabawy.
A potem była premiera GTA IV, szarobura, mroczna, z o wiele dojrzalszą fabułą i motywami.

Podobnie miałem za dzieciaka z NFSami. Moimi pierwszymi były
Agresorzy zrzucają napalm na przedszkola, a obrońcy odwołują planowaną od miesięcy kontrofensywę


@siepan: trochę mi to przypomina "walkę" europejskiego lewactwa z napływowym terroryzmem. Kolorowej kredy tam w Hogwardzie nie mieli?
@Dzieci_z_Choroszczy: tutaj głównym powodem dlaczego tak wyglądały dwie pierwsze części jest to, że nakręcił je Chris Columbus (ten od Kevin sam w domu). To zdecydowanie reżyser filmów familijnych. Gość zresztą chyba bardzo lubi święta Bożego Narodzenia, zobaczcie jak wyglądał czas świąteczny w pierwszych dwóch częściach. W żadnej innej nie było to tak przedstawione. Potem Więźnia Azkabanu już kręcił Alfonso Cuaron i klimat zaczął robić się mroczniejszy i tak to potem do