Wpis z mikrobloga

Przychodzi Hitler pod bramy nieba i mówi do Jezusa:
-Cześć! Ja do nieba.
-CO?! TY?! Taki zbrodniarz, morderca, ty chcesz do nieba?!
-No tak, ale mam Żelazny Krzyż i jak mnie wpuścisz to Ci go dam.
-Aha, to spytam Boga.
.....................................................................................
-Boże, pod bramami nieba stoi Hitler i chce wejść
-Hitler?! No chyba żartujesz! Niby dlaczego mielibyśmy go wpuścić?
-No bo on mówi, że ma Żelazny Krzyż... no i jak go wpuszczę to mi go da.
-A na #!$%@? ci Żelazny Krzyż jak ty się z drewnianym trzy razy #!$%@?łeś XDDDD
  • 41
@Zydomasoneria Nawet 2 razy. Pisałem pod ten ich adres mailowy z prośbą żeby ktokolwiek tam mi napisał w 2 zdaniach za co dostałem bana. Odpisali mi w stylu bota - z linkiem do mojego posta (który już nawet nie działał bo cały wątek został przez moderację usunięty xD) i zdaniem "dostałeś bana za te wypowiedź, na razie". Dopóki nie masz do czynienia z tymi ludźmi to nie w pełni rozumiesz skąd się
@Zydomasoneria: @Flypho: trochę nie w temacie, jednakże ja dostałem te weryfikacje SMS, że trzeba podać swój nr i wysylają sms i wtedy konto działa z powrotem. Pomyliłem się w numerze i pisałem im 2 miesiące na kontakt w stopce zanim w końcu zmienili numer na poprawny. Tylko było że przekazują sprawę (? xD) do odpowiedniego działu (? xDDDD).
@Meserole Mordo zesrales się pod DOWCIPEM o fake newsy. Idź na główną, a nie tutaj marudzisz.
Edit: a jak już się czepiamy to może dla ciebie słownik ortograficzny byłby bardziej pożyteczny