Wpis z mikrobloga

Kika rzeczy, które rzuciły mi się w oczy w tym odcinku #rolnikszukazony:
Staszek od Starej Truskawy przypomina Dionizosa (dodać mu wylew podskórny i mógłby robić cosplaya) xd;
Uszaty niby taka wielka chałupa, park dokoła itp, a w domu bida z nędzą trochę, nie starczyło kasy na wyposażenie? Do takiego domu pasują antyki, a nie jakieś przypadkowe meble że śmietnika (to już nawet Pieczarkara wykupiła drewnaniane meble z Ikei, żeby było ładnie w pokoju chłopków)...
u Kamila to rodzina chyba ogłuchła, przez tydzień słuchać na każdym kroku tych pisków dziewuch xd straszne wariatki z nich, z kolei Justyna jest tak kompletnie niezaangażowania w program, że w sumie nie wiem, po co się zgłaszała
Boje się Svety, to taka damska wersja erosomana o wyglądzie strzygi czy innej harpi ()
  • 7
  • Odpowiedz
@elena-mary: @felixa: moja mama bez napisów rozumiała, co mówią, a orłem językowym nie jest :l to już nie wiem, może w takim razie na planie był tłumacz? Bo kandydatki wydawało się, że dogadują się - nawet ta nauczycielka, jak ją Sveta skomplementowała to ta odpowiedziała jej od razu
  • Odpowiedz
@rzep_psiego_ogona: Bo to były rozmowy na poziomie "ju luk som grejt, fenkju", więc trochę kumają, ale generalnie te dwa polskie gilfy są mega #!$%@? na białorusinkę, w sumie nie dziwota, one musiały #!$%@?ć jakiś szajs, a ta se przyjechała na gotowe. I żeby ona chociaż ładna była
  • Odpowiedz