Wpis z mikrobloga

Uwaga, ważna przypominajka dla posiadaczy #psp , sprawdźcie baterie w swoich konsolach- jeśli leżą nieużywane odłogiem, bateria wciąż może "pęcznieć" i doprowadzić do uszkodzenia waszego cennego zabytku lub zagrozić waszemu zdrowiu. Mojej nieużywanej konsolce od lat zdarzyło się to, co na picrel.
Wyrzućcie proszę ten wpis w gorące, a nuż uratujemy komuś konsole.
#konsole #gry #gaming #sony
Pobierz ZSXTC - Uwaga, ważna przypominajka dla posiadaczy #psp , sprawdźcie baterie w swoich ...
źródło: comment_1633791505x0tTJbDoZpanKHbwcIZ9kf.jpg
  • 62
@ZSXTC: CLIKBAIT - pracuję w serwisach od ponad 10 lat - nigdy nie zdarzyło się, żeby NIEUSZKODZONA bateria (mam na myśli jej powłokę) NIEŁADOWANA, spuchła sama z siebie - takie rzeczy dzieją się praktycznie tylko wtedy, gdy bateria jest uszkodzona i dalej ładowana (rzadko się to dzieje z oryginalnymi bateriami - dużo częściej z zamiennikami). Jako ciekawostkę podam, że uszkodzona bateria może fizycznie (przez puchnięcie) rozerwać i wyrywać gwinty śrub urządzenia
@phsbdg: bo są, Sony nie dystrubuje już baterii. Mała szansa, że trafisz na oryginał.
@gromak: dej mi minute, zaraz ci wyśle zdjęcie dziadu. W dodatku pare osób już napisało, że im się to przydarzyło.
@Decode po prostu tak zdjęcie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mikro rysek jest całkiem sporo ale jak na sprzęt, który ma naście lat wygląda to ciągle nieźle. Planuję tylko niebawem polerkę szyby zrobić - tu bym chciał jak najbliżej ideału.