Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciezki jest próg wejścia do tej gry? Zdaje sobie sprawę, że jest to bardzo realistyczna gra. Chodzi za mną dlugi czas. Myślałem nad kupnem joysticka i próby nauki tej gry. Czy lepiej kupić microsoft flight simulator? Bo jest mniejszy próg wejścia
#dcs #dcsworld
  • 13
@Fritzowski: jak nic nie latales nigdy to huey będzie miał bardzo duży próg wejścia, ale jak już zacznie coś wychodzić to jest satysfakcja. A no i tutaj przepustnica to sprawa obowiązkowa, pedały w sumie też dużo ułatwiają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doctor_rock: @Doctor_rock: Sam Joy bez przepustnicy kosztuje 280 zł, a z przepustnica już 600-700. Gdybym wiedział, czy mnie ta wgra wciągnie to bym wziął z przepustnica. Czy w microsoft flight simulator albo w il2 dam rade bez przepustnicy? Na ten moment chce zwyczajnie spróbować czy ten rodzaj gier mi się spodoba. Od roku oglądam walki powietrzne w dcs, wygląda to mega. Tylko trzeba sporo nauki i rozumienia wielu rzeczy które
@Fritzowski: no ja tak jak mówię, nie wyobrażam sobie bez przepustnicy, ja wiem, że koszt wejściowy jest wysoki, miałem te same wątpliwości ale zaryzykowałem i jest ok. Poszukaj ew. używanych może będzie taniej a jak nie to weź sobie na raty 0% z jakiegoś marketu typu RTV euro albo media expert. Ciężko mi tutaj coś więcej doradzić pod tym względem( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fritzowski: jakąś forme analogowej przepustnicy musisz mieć. W paru Joystickach jest ona wbudowana jako taki mały motylek obok joya. Nie zatankujesz tym w powietrzu, na lotnisku wyladujesz jakoś ale na początek wystarczy.
Jeśli do tej pory latales czymś pokoju symulatorów Novalogic albo Janes to polecam zacząć od któregoś z modułów Flaming Clifs (za ok 35zl) ew wbudowany Su25T (ale to ciężki szturmowiec do zadań powietrze ziemia).

Jak ci się spodoba to