Wpis z mikrobloga

Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające premierę najbardziej ikonicznego auta w historii polskiej motoryzacji ʕʔ. No i przede wszystkim absolutnie nie spodziewałem się tak ciepłego odzewu z waszej strony przy moim Relidze sprzed paru dni. Bardzo to mnie podbudowało <3 Mimo wszystko szybko doszedłem do wniosku, że w historii polskiej fotografii chyba nic nie równa się zdjęciu Religi w kwestii kultowości i rozpoznawalności - dlatego wziąłem teraz tak zdawałoby się losowe zdjęcie na warsztat, które bardziej wiąże się z ogólnym wydarzeniem historycznym, a nie konkretną sytuacją. Ale tak jak wspominałem wcześniej - byłbym niezmiernie wdzięczny gdybyście podsyłali własne propozycje ze zdjęciami z dawnych lat! Zapraszam również do śledzenia tagu #prl3d by być na bieżąco. No, to tyle z mojej strony. Do zobaczenia (σ ͜ʖσ)
#tworczoscwlasna #blender #3d #fotografia #prl
potrzebne-informacje - Odtworzyłem w 3D stare zdjęcie z lat 70tych przedstawiające pr...
  • 237
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje: Super sprawa, Religa tez wymiatal. nie mam zamiaru przyczepiac sie do "rozmyc" detali itp. bo mimo ze to nie moja dzialka to zdaje sobie sprawe ze takie dopieszczanie potrafi zajac pare razy wiecej czasu i byc znacznie trudniejsze niz "glowne zadanie" jedynie o czym chcialem wspomniec to taki niepotrzebny zabieg zdublowania postaci typa "pan plaska morda" , rozumiem ze to mialo na celu wypelnienie pustej przestrzeni niestety jakoodbiorca przy pierwszym
  • Odpowiedz
Uzyskałeś bardzo dobry efekt, wielki szacunek! Popracuj jednak nad ruchem postaci, bo jest bardzo nienaturalny, wszyscy wyglądają jakby właśnie wyszli z psychiatryka ;) Ale jako były grafik 3D doceniam ogrom wysiłku jaki w to włożyłeś, chociaż ja się specjalizowałem głównie w sofcie Autodesku (3dsmax, maya), często w połączeniu z Daz Studio. Blendera nie znam, ale znam jego możliwości, dajesz radę! Pozdrawiam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@potrzebne-informacje:
Jeśli cała koncepcja jest twojego autorstwa, to powinieneś zarejestrować co najmniej jeden taki klip jako znak towarowy, tak żeby mieć opcje ataku na konkurencję i mocną obronę, w przypadku gdy ktoś inny będzie próbował ataku z prawami autorskimi.
  • Odpowiedz