Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: Jak dla mnie, pisane tego typu ogłoszenia jest odrzucające.
Gdyby informacja padła na spotkaniu przy oglądaniu mieszkania, myśle że sprawa normalna, ale jak ktoś pisze w ogłoszeniu… dla mnie od razu zaświeca się w głowie lampa - o, problematyczny właściciel.
pozdrawiam
  • Odpowiedz
Gdyby informacja padła na spotkaniu przy oglądaniu mieszkania, myśle że sprawa normalna, ale jak ktoś pisze w ogłoszeniu… dla mnie od razu zaświeca się w głowie lampa - o, problematyczny właściciel.


@HeadHunterz69:
i wtedy byś pisał: CHRUMMM KWIKKKK NA SPOTKANIU ZACZOŁ COŚ WYMYŚLAĆ KURŁAA JAK ON ŚMIAŁ NIE MUG NAPISAĆ W OGŁOSZENIU!!!!!!!111111

źle to rozumiesz typie: to właściciel odsiewa problematycznych potencjalnych najemców
postaw się w jego sytuacji i powiedz: chciałbyś kogoś
  • Odpowiedz
@HeadHunterz69:
T Y P I E
zadałem ci pytanie, odpowiesz to podyskutujemy dalej :)
powtórzę, bo być może nie zauważyłeś xD

postaw się w jego sytuacji i powiedz: chciałbyś kogoś bez roboty, kto zapłaci kaucję, jeden czynsz a potem będziesz się użerał z wywaleniem, w tzw. międzyczasie może zdemolować mieszkanie?


@PanKracy582:
  • Odpowiedz
@PanKracy582: odpowiedziałem na Twoje pytanie; nie użerasz się z wynajmującym, bo masz jasno określone warunki umowy, ponad to chyba, ale tu mogę się mylić, gołym okiem widać kto przychodzi oglądać mieszkanie, poznajemy jego styl, aparycje albo w co jest ubrany.
  • Odpowiedz