Wpis z mikrobloga

@HeadHunterz69: śmiejcie się a potem płacz że wynajmiecie mieszkanie jakimś oszustom naciągaczom. W #uk to standard i nawet są wyspecjalizowane firmy które czymś takim się zajmują - umowa o pracę, ostatnie x odcinków wypłaty i wyciąg z konta to standard. Niektórzy zadają nawet kontaktu do właściciela poprzedniego mieszkania które się wynajmowało. I to jest ucywilizowane a nie jak w Polsce dzięki zachod. Przyjdzie jakiś Mietek i chce wynająć mieszkanie premium za
  • Odpowiedz
@HeadHunterz69: W Warszawie najem dalej nie podniósł się do poziomu z przed pandemii, sporo mieszkań jest nie wynajętych, wielu właścicieli podniosło ceny w związku z rozpoczęciem sezonu studenckiego ale zaraz będą mocne obniżki.

Najlepszym zabezpieczeniem przy wynajmie to posiadanie atrakcyjnej oferty, właściciel w ciagu 3-5 dni powinien mieć do wyboru 5 najemców i wtedy najlepiej wynająć mieszkanie informatykowi( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale większość właścicieli chce tylko jak
d.....3 - @HeadHunterz69: W Warszawie najem dalej nie podniósł się do poziomu z przed...

źródło: comment_1633619601Y2jCCmEjaYcUr2BRAHG0za.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dinor913: #!$%@?ąc od wypowiedzi, to faktycznie mieszkań jest mnóstwo, ale wynajmowanie mieszkania 30m2 przerobionego na dwa pokoje po 5m2 + ciemna kuchnia za 2000 + media + czynsz, to dla mnie nieporozumienie.
Dodam tylko ze to ogłoszenie które widziałem dzisiaj i nie jest to ścisłe centrum, ani nawet centrum
  • Odpowiedz
@dinor913: mało tego, jestem na JDG, zajmuje się min. remontami, zatrudniam trochę osób i często trafia się zlecenia „remont mieszkania 18m2”, a remont polega na odświeżeniu NAJTAŃSZYM kosztem, najtańsza farba, najtańsze płytki, a meble z odzysku
  • Odpowiedz
@dinor913: hitem jest remont który robiłem 3 lata temu, Krakow zaraz obok AGH, Studencka ulica.
Mieszkanie miało 40m2, dwa pokoje i lazienka. Zostało przerobione na 5 pokoi, a ściana działowa dzieliła OKNO i KALORYFER xD. Jak współlokator po prawej podkręcił grzanie, to nie miałeś nic do gadania
  • Odpowiedz
@HeadHunterz69:roztrzał cenowy i jakościowy w tej samej dzielnicy a czasem i w tym samym budynku potrafi być ogromny, teraz ceny we wrześniu mocno podskoczyły, kto nie wynajął studentowi to teraz będzie miał problem z wynajęciem mieszkania

już pojawiły się komentarze z ofertami mieszkań pod postami szukam, w sierpniu/wrześniu to się uspokoiło i to najemcy szybko pisali do właścicieli mieszkań, screen załączony

tutaj ktoś sobie już zdał sprawę jak wygląda rynek, wymagana
d.....3 - @HeadHunterz69:roztrzał cenowy i jakościowy w tej samej dzielnicy a czasem ...

źródło: comment_1633621026kvnu9LupYGFpLU7MWr5G1A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dinor913: z komentarzy wziałem jedną z ofert, 2300zł za takie mieszkanie to nie jest kosmicznie dużo, przed pandemią normalna cena

Mieszkanie nie wynajęte od lipca czyli właściciel już dołożył 1000zł za czynsz oraz jest prawie 4tyś w plecy, janusze biznesu, bardzo dobrze ze rynek najmu upada i się on unormuje

https://www.olx.pl/d/oferta/mieszkanie-2-pokojowe-klimatyzacja-balkon-bemowo-CID3-IDLskpc.html?fbclid=IwAR3RHVbtKyD-1YXdIfL4p_NL4-UOC-fSSuPpblyKg7IPe40Hk2m1v10Gvdk
d.....3 - @dinor913: z komentarzy wziałem jedną z ofert, 2300zł za takie mieszkanie t...

źródło: comment_1633621207IcvphK62H8KXTSjydsKDaF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz