Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 71
708 842 + 31 + 154 = 709 027

Kiedy @metaxy wzywa, moim obowiązkiem jest jechać ()
Ustawiona w poniedziałek trasa i godzina spotkania na 7:30 w Przeworsku. Na szczęście kolega mnie podrzucił na miejsce.
Stamtąd wyruszyliśmy na północ. Po drodze zaliczaliśmy kolejne kwadraty odbijając w różne szutrowe drogi. Szło nam nieźle, ale zatrzymała nas brama do oczyszczalni ścieków. Staliśmy przy niej chwilę, żeby sprawdzić czy da się inaczej zdobyć kwadrat, wtedy ona się otworzyła, ale nie skorzystaliśmy z okazji. Zawróciliśmy i pojechaliśmy w dalszą drogę.
Trzeba przyznać, że wiatr dosyć pomagał, ale zdarzały się momenty, gdzie było ciężko.
Na 123 kilometrze rozdzieliliśmy się, Rafał pojechał dalej, a ja odbiłem na budowę S19 odwiedzić kolegę. Po chwili ruszyłem w stronę Stalowej Woli na pociąg do Przeworska. Przez tyle kilometrów coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że nie wracam rowerem z powodu wiatru.

Druga trasa to już powrót z Przeworska do domu. Niestety, ale przy takim wietrze te 30 km nie było najłatwiejsze ( ͠° °)
Dobrze, że wcześniej wstąpiłem na kebaba, przynajmniej trochę siły miałem.

Już czwarta setka w tym roku (w tym dwie ponad 150km), odkąd kupiłem Tribana. Dwie zrobione z @metaxy. Polecam skorzystać z okazji, jeżeli zaprasza na jazdę. A ja jeszcze raz dziękuję mu za wspólną jazdę ()

Total explorer tiles 523 (+132)
Max cluster size 140 (+6)
Max square size 10 x 10 (-)

#rowerowyrownik #triban #wykoptribanclub #kwadraty #150km

Skrypt | Statystyki
ZnasztegoAndrzeja - 708 842 + 31 + 154 = 709 027

Kiedy @metaxy wzywa, moim obowiązki...

źródło: comment_16335183301DTz9DEvZ1uYPxKGoUyDWL.jpg

Pobierz
  • 9