Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wszędzie wciska się kobietom normalizacje promiskuityzmu? Że to ok, i normalne jest mieć kilkunastu partnerów seksualnych, że to ok jest mieć ONS i FWB, że to ok jest później zgrywać cnotliwe i wciskać kity, że się miało jednego/dwóch i był to długi związek, a tak na prawdę się jest po karuzeli #!$%@?ów, bo przecież młodość od tego jest? Faceci to czytają, słuchają i tracą totalnie zaufanie do kobiet. Ja np. kompletnie nie ufam kobietom (chyba, że siostrze),, w życiu bym się nie ożenił z kobietom dla której nie byłbym pierwszym i jedynym. W rezultacie tego będzie spadać liczba urodzeń i tym samym demografia. Gratuluje #rozowpaski
#przemyslenia #takaprawda #blackpill #przegryw #redpill
  • 56
@Jestembogaty: Znam ten filmik, nawet go lubie. Ale nie kojarze zeby był tam jakikolwiek przykład zachęcania do takich kłamstw o których wspomniałem. Zachęcanie do #!$%@? się ile dusza zapragnie? - To tak. Ale żeby ktoś jawnie zachęcał do kłamania, to pierwszę słyszę. Mógłbyś proszę podać minutę w tym filmiku w której jest to wspomniane?
@Jestembogaty:
Połączenie spadku liczby urodzeń z rozwiązłością to straszne uproszczenie, a do tego z socjologicznego punktu widzenia raczej błędne. Ludzie nie chcą mieć dzieci z bardzo wielu powodów, a brak odpowiedniego partnera to raczej nieistotny margines. Ludzie bezdzietni przeważnie są w szczęśliwych związkach i nie chcą dzieci z powodów czy to moralnych czy czysto pragmatycznych. Inną kwestią jest wyższa empatia i świadomość niż w przypadku patologicznych krajów gdzie dzietność jest duża,
@Kapibara89: no nie wiem, ja sobie na miano szmaty nie zasłużyłam i nikt tak o mnie nigdy nie powiedział, ciekawe czemu, może dlatego że się szanuję i inni przez to szanują mnie i im przez gardło nie przejdzie wyzwanie mnie od szmat twierdząc, że to komplement ¯\_(ツ)_/¯ w najgorszym razie nasłuchałam się nabijania ze strony właśnie szmat że "20 lat a ta jeszcze jest dziewicą, wstyd". No cóż, nie dla mnie.
z ciekawości możesz mi podać jakikolwiek przykład gdzie kobietom się wciska normalizację tego, żeby kłamały, że miały tylko jednego lub dwóch partnerów i to w długich związkach, mimo, że miały ich w #!$%@? ? Czy to akurat zmysliles ? Xd


@GearIsGreat: wszędzie - przejrzyj jakąś prasę dla kobiet