Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wszędzie wciska się kobietom normalizacje promiskuityzmu? Że to ok, i normalne jest mieć kilkunastu partnerów seksualnych, że to ok jest mieć ONS i FWB, że to ok jest później zgrywać cnotliwe i wciskać kity, że się miało jednego/dwóch i był to długi związek, a tak na prawdę się jest po karuzeli #!$%@?ów, bo przecież młodość od tego jest? Faceci to czytają, słuchają i tracą totalnie zaufanie do kobiet. Ja np. kompletnie nie ufam kobietom (chyba, że siostrze),, w życiu bym się nie ożenił z kobietom dla której nie byłbym pierwszym i jedynym. W rezultacie tego będzie spadać liczba urodzeń i tym samym demografia. Gratuluje #rozowpaski
#przemyslenia #takaprawda #blackpill #przegryw #redpill
  • 56
@Sandrinia no i sądzisz, że jakby ktoś był puszczalskim zerem, to by Ci powiedzial/a prawdę? Od jakiej ilości partnerów człowiek się klasyfikuje jako puszczalskie zero?
@gromak: Dla niektórych definiuje, dla mnie definiuje to, że ktoś ma po kolei w głowie i zmniejsza szansę zdrady, bo przydarzyła się okazja jak za dawnych lat, a właśnie się pokłócili.
https://my-v.pl/liczba-partnerow-z-przeszlosci-ma-znaczenie/

Cytat z polki.pl

Jeśli kobieta ma zbyt wielu mężczyzn ryzykuje opinię łatwej, jeśli niewielu: nieporadnej. Z mężczyznami jest podobnie: prawiczek nie będzie miał szalonego wzięcia jako "pierdoła", a gość którego liczba jest trzycyfrowa raczej wzbudzi odrazę niż zainteresowanie.
@marekseo być może w jakimś przedziale wiekowym tak. Natomiast nawet jak miałem 18 lat (20 lat temu) to nie wierzyłem w to, że dziewczyna która pierwszy raz uprawiała że mną seks zostanie że mną do końca życia, bo ja też bym z nią nie został, zastanawiając się jednak jak wyglądają inne cycki na żywo.
@gromak: Tutaj trafiłeś na zagadnienie, że istnieją różni ludzie.
Jedni chcą poznać świat. Drudzy chcą spokoju w swoim małym kącie.
Jeden chce co tydzień inną, drugi chce cały czas tą samą.

Ty chciałeś inne cycki na żywo, a ktoś szukał tej jednej osoby, którą chciałby poślubić.
I wiek nie ma tu nic do rzeczy, bo są niedojrzali starsi ludzi, i dojrzali młodsi ludzie. Ot co. ¯\_(ツ)_/¯
@marekseo nie, ja zwyczajnie uważam, że osoba która wie czego chce od seksu i jest dopasowana do partnera będzie mniej podatna na zdradę niż dziewica która puknales jako pierwsza, bo prędzej czy później będzie ciekawa jak jest z kimś innym. Zwyczajnie zaprzeczyłem twojej tezie, bo to że ludzie są różni to sprawa dość oczywista
@gromak: Nie musi być ciekawa. Są takie, które czekają z tym aż do ślubu. Tak jak kiedyś robiono.
Że istnieją takie co ciekawi, to nie oznacza z automatu, że każda, która spróbuje taka będzie.

Zresztą, 3-4 to dzisiaj niskie liczby, które nie oburzą aż tak, i dają jakąś opinię jak to jest z kimś innym.
@Jestembogaty:

Że to ok, i normalne jest mieć kilkunastu partnerów seksualnych, że to ok jest mieć ONS i FWB


Bo jest to ok i normalne? Twoje osobiste preferencje względem płci przeciwnej niczego tutaj nie zmieniają. Kobiety nie muszą dostosowywać swojego życia, aby wpasowywać się w kryteria związkowe jakiegoś randoma z wykopu.