Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#bankowosc

Jakie polecacie konto do trzymania oszczędności? Mam aktualnie w mBanku ale boję się trzymać całej kasy tam bo mam podpięta wszędzie kartę i cykam się że kiedyś to wyjdzie mi bokiem. Jak już się domyślacie w drugim koncie nie interesuje mnie karta, ważne żeby był najlepiej tanie albo wogole darmowe i oferowało dobre bezpieczeństwo oraz miało sieć placówek stacjonarnych tak by w razie potrzeby wypłacić większą ilość money.
  • 13
@miauczar: to się zainteresuj, kup z konkretnego źródła i niech leży. Na wartości nie straci, po pół roku możesz sprzedać bez podatków. Jak masz więcej hajsu, którego nie potrzebujesz ruszać to lepiej trzymać coś takiego niż cyferki na koncie imo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzanownyPan: masz rację. Ale boję się jednej rzeczy - nawet nie Domyślasz się jak prowizorycznej - ze... Je zgubię. Patrzę właśnie na wagi sztabek i ta na którą mnie stać ma 50 gram, przecież to zgubi się w dywanie. :-( pomysł masz dobry, ale mówię - nie mam szczęścia do takich rzeczy.
@miauczar: polecam nasze Konto Oszczędnościowe Plus.
Dlaczego warto?
- prowadzenie konta jest zupełnie bezpłatne,
- dostęp do oszczędności 24/7 online w serwisie internetowym iPKO i aplikacji mobilnej IKO,
- wpłaty i wypłaty kiedy chcesz, bez utraty odsetek,
- dowolne zasilenia: jednorazowo lub regularnie,
- bezpłatne pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym.
Szczegóły: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe-plus/
@miauczar: PKO BP, dużo placówek konto za zero bez karty jest darmowe. Możesz wpłacać za darmo blikiem w ich wpłatomacie, wypłacać za darmo blikiem ze wszystkich bankomatów. Przelewy blik też za darmo.