Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wy też nie umiecie wejść w #zwiazki na #tinder xd? Znacie jakieś pary którym się udało? Zawsze na 1 spotkaniu jest weryfikacja czy podobasz jej się z wyglądu obojętnie czy "niczego nie szuka" czy "szuka tylko kolegów, nic więcej". Załóżmy, że przechodzicie przez tą weryfikacje i co dalej? Zauważyłem, że od razu trzeba się określić czy to związek czy nie. Nawet jak chciałem mieć ją jako koleżanke/przyjaciółke to po jakimś czasie rezygnowały bo nie miały z tego żadnych korzyści (czyli albo związek albo nara bo ja mam sporo kolegów i nie potrzebuje więcej). No więc były przypadki, że wchodzę w związek tylko co.. po jakimś czasie stwierdzam, że to nie to. Po poznaniu się wolałbym mieć kilka miesięcy czasu na poznanie się ale żadna tyle nie poczeka bo nie ma żadnej pewności czy coś z tego będzie a wchodzenie w związek po kilku spotkaniach jest bez sensu dla mnie bo nic do takiej osoby nie czuje poza wyglądem. Wniosek z tego taki, że albo poznawanie się przez internet nie ma jakiekolwiek sensu albo trzeba mieć na prawdę farta żeby się spodobać fizycznie na początku i potem z charakteru.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615acae3a79974000aff5a67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie wiele osób ma na takich portalach kompletnie złe podejście. Jeżeli ktoś nie jest potencjalnym przyszłym partnerem (na wstępie z wyglądu - a przecież finalnie jak jest między ludźmi coś więcej to wiele aspektów fizycznych i tak nie ma dla nas znaczenia) to szkoda czasu i nara, a przecież żeby z kimś się związać na serio to trzeba czasu i "przemielenia" mnóstwa znajomości. Nie z każdej znajomości może wyjść uczucie/związek,
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja znam blisko 3 pary poznane przez Tinder/Badoo, po ślubie, z dziećmi itd.. Znam więcej par, które są dłuższe albo krótsze, mieszkają razem np..
Tylko oni poznali się kiedy randkowanie przez internet było mniej popularne i mniej było profili odsyłających spermiarzy na instagramy, oszustów, atencjuszek itd. Teraz trzeba mieć mocny dystans do tego co tam oglądasz i mieć w pamięci, że każda dziewczyna, nawet brzydsza, musi od razu wyłączyć powiadomienia...
@manny24: no raczej ja mam podejscie co bedzie to bedzie, nie nastawiam sie na nic. Spotkalismy sie pare razy, polubilismy sie, super spedzalo nam sie czas, w lozku tez spoko kompatybilnosc wiec wszystko zakonczylo sie relacja. A czy to bedzie cos powazniejszego w przyszlosci? Zobaczymy, na ten moment ku temu idzie.