Wpis z mikrobloga

Państwo ze zdjęcia niech zrozumieją że żadnego prawdziwego fana Fame MMA NIE INTERESUJĄ ich sportowe walki i pokaz sportowych umiejętności. Ostatnia gala serio bardzo mi się podobała, ale na "walce wieczoru" wszyscy znajomi już przysypiali. 15 minut chodzenia po ringu, wyprowadzania ciosów, balansu ciała i unikania ich. Jednym słowem jedna wielka STYPA. Nie wspomnę już o największej cringe akcji tego eventu, czyli zabrania przez Borysa mikrofonu prowadzącemu po walce i reklamowanie jakiś tam stron, produktów swoich ziomków a na koniec zaproponowanie w bezczelny sposób walki z Gamrotem za gruby sos xD Serio to tak śmiesznie to wygląda jak oni błagają o kasiore włodarzy Fame MMA. Jeszcze rok/dwa temu jechali po federacji jak po ostatniej szmacie a teraz z podkulonym ogonem proszą tą federacje o walki. Nikt oprócz wąskiej grupki fanów sportów walki nie chce oglądać waszych sportowych walk. Spierd@laj#ie do KSW/UFC itp.
#famemma #highleague
Kadet20 - Państwo ze zdjęcia niech zrozumieją że żadnego prawdziwego fana Fame MMA NI...

źródło: comment_1633339661pKc6m1LPxfnynQcWOGZr3w.jpg

Pobierz
  • 15
Ostatnia gala serio bardzo mi się podobała, ale na "walce wieczoru" wszyscy znajomi już przysypiali. 15 minut chodzenia po ringu, wyprowadzania ciosów, balansu ciała i unikania ich.


@Kadet20: Nie no ta walka była dosyć przyjemna, Mańkowski się pokazał zajebiście, ale niech już #!$%@?. Oglądałem dla Normana bo to zadymiarz i jemu kibicowałem i można klepać sportowe walki pod warunki że będą złożone z samych zadymiarz, albo zestawiane z freakami. Nikogo nie
@Kadet20: Wiadomo jak chodzi o kase to znika wszystko godność honor i własne zdanie to tylko utwierdziło mnie jak "TOP" polscy zawodnicy są fałszywi i są #!$%@? chorągiewkami które latają na wietrze pieniędzy #!$%@? im do dupy Borys I Aśka i tak są skończeni w MMA gamer ma jeszcze szanse wyjść na ludzi