Wpis z mikrobloga

Chłop wrócił z pracy w której był 13 godzin żeby utrzymać się na powierzchni i ze łzami w oczach siada przed komputerem sam w pustym pokoju. Nic się samo nie ułoży i nic nie działa tak jak cię uczono. Uczciwie pracujesz i fachowo wykonujesz zadania? Proszę, o to twoja zapłata 2100zł, udanego surwiwalu. I całe wychowanie idzie w p---u, system wartości sypie się po same fundamenty. To jest błędna pętla. Jesteś zbyt słaby na życie, to zostaniesz o------y

Tu są opcje – albo przeżyjesz albo zdychasz. Na całą wieczność. Nigdy więcej już nie zaistniejesz, twoja świadomość wyparowuje, pamięć o tobie zatarta, a cokolwiek co robiłeś nie ma żadnego znaczenia. To jest jedna wielka paranoja, w której nie można się odnaleźć. Nic fajnego w życiu nie przeżyłem, nie osiągnąłem, nie zrobiłem. Nie da się w żaden sposób już tego zmienić, nic nie można zrobić. Nigdy nie będę mógł być już zadowolonym z siebie i ze swojego życia.

Gadanie, że jest się jeszcze młodym, całe życie przed nami kompletnie nic nie daje. Zaczynam powoli tracić nadzieję, że coś się w moim życiu zmieni na lepsze. Czuję że pewne rzeczy w życiu już mnie ominęły i że tego nie da się cofnąć. Jak nie idę do pracy to cały dzień mogę spać albo gapić się w pustą ścianę. Nie mam żadnych pasji nic nie ma dla mnie sensu. Czuje się bezużytecznie nic nie wnoszę do tego społeczeństwa. Nie odnajduję się w tym świecie #przegryw #gehenna #depresja #s----------e
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ExitMan: jak by tylko zaczął się okres letni w Polsce a był bym w takiej sytuacji to pierwsze co rzucił bym prace po wypłacie a za resztę kasy kupił na początek namiot i w-----l do jakiegoś miasta. Złapał jakaś prace w której miał bym dostęp do higieny i kąpieli i tak ciągnął z 3-4 miesiące jak dzikus ale już bym miał kasę na jakiś start. Potem pewnie uciekł bym za
  • Odpowiedz
@AnimowanyAnihilator: hehe i co się należy bo d--a wołowa jesteś nie facet. Teraz gdzie nie pójdziesz to te 3000 jest a jak masz gadane to i 4000 mój kumpel. Z produkcji reklamówek foliowych gdzie robił 12 godzinę zmiany podszkolił się z testów manualnych dostał się do roboty i teraz ma normalną dobrą pracę tylko że on zamiast grać to się uczył.
  • Odpowiedz
@kamil150794: Dobre wytłumaczenie, ale wiesz że można zostać w czymś dobrym? Sam byłem dobry w gry w szkole i w nie cisnąłem ostro robiąc niezłe pieniądze, a potem wziąłem się za programowanie i tam wyćwiczyłem skilla… wiec trzeba tylko chciec
  • Odpowiedz
jak by tylko zaczął się okres letni w Polsce a był bym w takiej sytuacji to pierwsze co rzucił bym prace po wypłacie a za resztę kasy kupił na początek namiot i w-----l do jakiegoś miasta. Złapał jakaś prace w której miał bym dostęp do higieny i kąpieli i tak ciągnął z 3-4 miesiące jak dzikus ale już bym miał kasę na jakiś start. Potem pewnie uciekł bym za granice i wynajął
  • Odpowiedz
@AnimowanyAnihilator: Z Twojego opisu to chyba mocno depresja weszła. Tez się czułem podobnie do Ciebie 2-3 lata temu. Zarabiałem kilka stówek więcej od Ciebie ale czułem ze coś poszło nie tak z moja kariera zawodowa.

Niecałe dwa lata temu zmieniłem prace za lepsze pieniądze itp itd i już było troszkę lepiej. Szukanie pracy trwało długo prawie 2 lata ale jestem zadowolony. Zmiany są ważne w życiu dają powera. Spróbuj może
  • Odpowiedz
@AnimowanyAnihilator: Najważniejsze to mieć plan i się go trzymać. Jeśli nie masz planu to nic się nie zmieni i zawsze będzie tak samo. Przejrzyj oferty pracy, zobacz która praca ma dobre stawki i dąż do zmiany. Zobacz ile kosztują kursy/szkolenia, odkładaj albo weź pożyczkę/kredyt i działaj. Bo strefa komfortu jeszcze nikomu nie zapewniła podwyżki.
  • Odpowiedz
@AnimowanyAnihilator: Masz czas po pracy oraz w weekendy to zacznij się czegoś uczyć aby zmienić swoje życie. Jeśli siedzisz przed kompem, grasz w gierki i pijesz piwko to masz racje, nic się nie zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ewentualnie jak wyżej Tobie radzili jak masz prawko to w kierowcę. Zwiedzisz kawał świata i Tobie za to zapłacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzester tak tak, wiecznie spóźniony, niewyspany, czas goni, stanie w korkach. Wspaniałe zwiedzanie świata ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tajgoch: to jest ten typ człowieka, że woli egzystować w c------i, akurat dzisiaj miał gorszy dzień to się wyżalił ale już jutro będzie grzecznie układał buteleczki. Brak pomysłu na siebie i na życie
  • Odpowiedz
@AnimowanyAnihilator: na olx wybierasz kategorię praca i piszesz w wyszukiwarce nazwę państwa ew. na Europajobs

Jak znasz angielski to najlepiej celować w Skandynawię lub Holandię (ale trochę słyszałem niefajnych opinii o warunkach zakwaterowania w Holandii).

Jak znasz niemiecki albo nie znasz nic to Niemcy, Szwajcaria,
  • Odpowiedz